• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského
    EKATERINI
    EKATERINI --- ---
    ROBOTON: tak....a ještě něco, co někdo neví?
    proto jde u nás v SMK do druháku polovina? protože je to zaplať a my ti to dáme? těžko.....miluji tyhle kecy od lidí, který tam nestudují a jen někde něco slyší...
    HLAVNÍ snad ale je, jak člověk přistupuje ke studiu, pokud tam člověk nejde vyloženě pro titul, tak mu ta škola může hodně dát....jinak tyhle pohádky už známe, zkus něco nového :)) zvláštní je, že kamarádka co studuje tento (podobný) obor na UK, toho umí polovinu co já....:)
    GWEEN
    GWEEN --- ---
    ROBOTON: Máš pravdu, že u nás v republice daj titul každýmu. I na státních VŠ, a dokonce člověk nemusí nic platit. Zejména různé podivné obory na na filosofických a pedagogických fakultách.
    Mně třeba v poslení době zaujal tenhle článek. http://www.finmag.cz//cs/finmag/kaleidoskop/promocni-projev-na-jaky-vas-dekan-nema-odvahu/
    EKATERINI
    EKATERINI --- ---
    ROBOTON: Trochu trapné a klasické řeči....:))
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    ROBOTON: ZŠ?
    DECODEKL
    DECODEKL --- ---
    JEAH! po roku a ctvrt mam na studijnim KONECNE DIPLOM!! s spravnym jmenem! bomba!! mezi tim mi 3 krat vydali spatnej... fakt dmnce ujak... a ani nemluvim o dalsich vecech, na ktere jsme si stezoval s tim diplomem... kazdopadne to budu bohuzel resit dal, jako stalo me to 150 tacu + knizky.. tak at ten diplom kurva drat alepson nak vypada! :-))
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    OPLIK11: vim :) SMK1 - verner mezulanik a farkova... Vyhazujou hodne! pred nasi skupinou sla skupina osmi lidi a prosli jen 2!!! a z nasi skupiny 7 lidi prosli 4... takze se boj :)
    GWEEN
    GWEEN --- ---
    FOXOVA: Moggis - dokumenty - opatření rektora k zápisům. Mimořádný zapis je za 100,- a podmíněný zápis je za 5000,-
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    prosim, kde najdu na strankach poplatky spojene se studiem - poplatky za dalsi opravny terminy a pod. Vsude je jen financováni studia. dik
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    Chjoo Hradecky, díky němu žádám o podmínečný zápis... co to presne znamená a co vsechno jeste musim platit?
    OPLIK11
    OPLIK11 --- ---
    nevíte jak to vypadá teď u státnic? jako komise a tak podobně. jestli hodně vyhazují
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    MAD_CADDY: ja vim :))
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    FOXOVA: už fungujou
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    JOINATAN: to neví nikdo
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    nevite nahodou kdo je v komisi SMK 1 na statnice?
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    prosiim, nemate nekdo tel na kopackovou, stranky ujaku nefungujou.... asi vsichni dopisujou znamky, ci co...a ja potrebuju nutne volat..
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    ahoj, mohl by mi někdo, ze druháku mgr speciální pedagogiky napsat seznam učebnic, které jste potřebovali v prváku? se nudim, tak bych si je sehnala ještě než mi začne práce a škola
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    dik
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    FOXOVA: ten průvodce u nás prakticky supluje sylabus...takže řekl bych žejo
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    dotaz, prihlasila jsem se jeste na jinou VS a rada bych aby mi skola uznala nejake spolecne predmety. Chtej po me shodnost sylabu. To mam na papir vypsat heslovite studijni temata a nechat si to ve skole potvrdit? pripdane me napada vytisknout si z moggisu pruvodce studiem, kde ta temata jsou. Myslite ze tohle by mohlo stacit?
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    BAARYNKA: úplně noumáně :-) byl jsem tam taky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam