• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZUZAKSPORE - evoluce va Vašich rukou


    Simulátor evoluce zní tak atraktivně, že nejnovější hru z hlavy Willa Wrighta dostanou do zorného pole i laičtí hráči. Zkombinováno s freeformovým hraním a neomezenými editory všeho dostanou nejen oni hru, která se vymyká tradiční produkci.


    Spore je váš osobní vesmír. Můžete rozvíjet život, zakládat kmeny, budovat civilizace, formovat další světy a zkoumat kosmos. Spore tvoří pět her, odpovídajících jednotlivým fázím evoluce: buněčná, živočišná, kmenová, civilizační a vesmírná. Každá fáze přináší jiné problémy a úkoly.

    Oficiální stránky hry SPORE v češtině

    pokud máte svoje příšerky, chcete je na home, jste u EA registrovaní a hrajete online, stačí u obrázku napsat HOME a budete přidáni.
    rozbalit záhlaví
    LIONA
    LIONA --- ---
    Hmm, tak to já z radami končím.
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    celkově je to druhá instalace, o tomhle omezení vím, ale to se taky projevuje trochu jinak, co jsem četla...
    LIONA
    LIONA --- ---
    A kolikrát jsi to nainstalovala? Co jsem to hrálapamatuji si na omezení instalu, kvůli nelegálnímu šíření kopií.
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    VOJTIDLO: nainstalovala. je to základ a jedno rozšíření (strašidelní a roztomilí)
    VOJTIDLO
    VOJTIDLO --- ---
    SKLIBA: tohle by samozrejme nic delat nemelo. hru jsi tam nainstalovala nebo nakopirovala?
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    btw. na podporu jsem psala, bez reakce, tipuju, že už na pro ně starou hru kašlou...
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    ahoj všem, mám dotaz. znovu se snažím rozchodit spore na "nové" sestavě (čistý systém), stejná grafika jako v předchozím, ovladače a directX pokud vím jsou všechny ok a spore mi přesto neběhá. přesně řečeno vůbec se nespustí. chvilku se pokouší nabíhat (černá obrazovka, "načítací" myš) a pak konec. bez hlášky jsem zpět na ploše.
    LIONA
    LIONA --- ---
    MOPIK: To my ale víme, my jsme světa znalý.:cD
    MOPIK
    MOPIK --- ---
    Jo uz sem to nasel :
    Přestože Spore nenabízí žádný multiplayer, stává se mimoděk obří sociální sítí. Pokud jste připojeni k internetu a založíte si bezplatný účet, můžete s ostatními hráči vyměňovat své výtvory. A to velmi zajímavou formou. Ve hře tak budete namísto autory vytvořených druhů potkávat zcela nové, pocházející od hráčů. Dodejme, že editory tu nejsou pouze pro kreatury, ale také pro budovy a bojové prostředky.
    MOPIK
    MOPIK --- ---
    a k cemu je tam tedy ten online mod? jen ke sdileni priserek?
    VOJTIDLO
    VOJTIDLO --- ---
    MOPIK: takto Spore nechodi
    MOPIK
    MOPIK --- ---
    chodi spore po LANu?
    LIONA
    LIONA --- ---
    LSDMASACRE: Mno jasně, tak to ve Spore taky chodí.;c))
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    Tak jsem před časem taky pařil Spore, ale nějak mě to přestalo bavit. hlavně teda ta část kde se kolonizuje vesmír nebo jak to nazvat... ale co du si to dát od znova s novou příšerkou :D
    FORREST
    FORREST --- ---
    ZUZAK: Tak nevim, mozna se ti podarilo ziskat lepsi vzhled, nebo mas proste prirozeny cit pro okouzlovani ostatnich. Ja jsem jen lovec ... :-D
    Stejne me to moc nebavilo a celkem rychle to letelo z HDD, takze to je jen takova moje mala vzpominka..
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    FORREST: také mám zkušenosti ze strategií a z Diabla :))) ale přesto jsem se za býložravce skoro nudila, jak to bylo jednoduchý :)))
    FORREST
    FORREST --- ---
    ZUZAK: Ja teda co jsem to hral tak mi to prislo presne obracene. Mozna je to zkusenostma z strategii, a Diabla, ale prvni 3 faze za masozravce mi prisli totalne v pohode a fajn, 4 faze me uz nebavila.
    Za bylozravce jsem uz ve druhe mel co delat, protoze jsem mel malo bodu na nabusovana zkraslovatka, tak me tanecky a podobne nikoho moc nezajimali..:(
    LIONA
    LIONA --- ---
    ZUZAK: Mno ano. jak jinak, zabíjet nemá být snadný. A mimochodem vítej u nás příšeráků.:c))
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    KVITKO: shodou okolností jsem zrovna na neschopence, takže od neděle jedu 10-15 hodin denně :)))

    jen co vymyslím jak udělat screenshot ze hry tak se pochlubím svými tvory :D

    zatím jsem dospěla k závěru, že ta hra nechutně protěžuje mírumilovné býložravce :)) žrát maso a zabíjet na potkání je podstatně těžší než dát někomu dárek nebo cukrovat jako svatoušek :)))
    KVITKO
    KVITKO --- ---
    ZUZAK: no zdravíme :) tak jak si na tom? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam