• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZUZAKSPORE - evoluce va Vašich rukou


    Simulátor evoluce zní tak atraktivně, že nejnovější hru z hlavy Willa Wrighta dostanou do zorného pole i laičtí hráči. Zkombinováno s freeformovým hraním a neomezenými editory všeho dostanou nejen oni hru, která se vymyká tradiční produkci.


    Spore je váš osobní vesmír. Můžete rozvíjet život, zakládat kmeny, budovat civilizace, formovat další světy a zkoumat kosmos. Spore tvoří pět her, odpovídajících jednotlivým fázím evoluce: buněčná, živočišná, kmenová, civilizační a vesmírná. Každá fáze přináší jiné problémy a úkoly.

    Oficiální stránky hry SPORE v češtině

    pokud máte svoje příšerky, chcete je na home, jste u EA registrovaní a hrajete online, stačí u obrázku napsat HOME a budete přidáni.
    rozbalit záhlaví
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    KVITKO: shodou okolností jsem zrovna na neschopence, takže od neděle jedu 10-15 hodin denně :)))

    jen co vymyslím jak udělat screenshot ze hry tak se pochlubím svými tvory :D

    zatím jsem dospěla k závěru, že ta hra nechutně protěžuje mírumilovné býložravce :)) žrát maso a zabíjet na potkání je podstatně těžší než dát někomu dárek nebo cukrovat jako svatoušek :)))
    KVITKO
    KVITKO --- ---
    ZUZAK: no zdravíme :) tak jak si na tom? :)
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    ahoj vespolek, tak už jsem taky spore-pozitivní... :)
    BLAF
    BLAF --- ---
    LAMICZKA: Tak jest.
    Wright sice tvrdi, ze to ma byt tvoriva, nikoli pribehova hra, jenze v tom momente tam
    za A) musi byt moznost neco vytvorit (coz vyjma editoru priserek prakticky neni)
    a/nebo
    za B) nesmi byt herni slozka osekana na uroven automatove arkady (mackej zelene nebo cervene cudliky)...

    Ja se obavam, aby to ty datadisky vubec mely sanci vylepsit, protoze uz ten herni zaklad neni uplne povedeny :/
    LAMICZKA
    LAMICZKA --- ---
    LAMICZKA: jo ještě je vlastně ta fáze osidlování planety .. ale to je taky nic moc ..
    LAMICZKA
    LAMICZKA --- ---
    BLAF: bohužel .. nejlepší je buněčná část a pak jsou dobré příšerky, kmenová část je opravdu o ničem a vesmír je dost zmatený a hlavně v dalších fázích i nehratelný (viz. ty útoky, bránění atd.)
    BLAF
    BLAF --- ---
    LAMICZKA: Simsy se vsemi datadisky jsou uzasna gamesa, jenze i v zakladu poskytuji solidni mnozstvi zabavy a moznosti, kdezto Spore ma veskery svuj potencial osekany na prodatelne minimum :/ Nu tak muzeme doufat...
    LAMICZKA
    LAMICZKA --- ---
    BLAF: no měly by být další datadisky (podobně jako u Sims 2) .. tak doufejme, že to nějak lépe ošéfují .. to s tou obranou je pravda ..
    BLAF
    BLAF --- ---
    Tak jsem zaparil, a hra nijak zvlast neprekvapila. Trochu mi nesedi ten linearni system bez nejakych vetsich moznosti (v bunecny fazi je to fajn, tam to sedi, v priserkovy fazi se clovek jeste zabavi dobyvanim cely planety, ale pak uz je to bida).
    Mmch, dostane clovek ve vesmirne fazi casem nejakou moznost ziskani dalsich lodi? Ta neustala nutnost vracet se ke svym koloniim kvuli obrane je trochu otravna :)
    VOJTIDLO
    VOJTIDLO --- ---
    bude rozsireni.
    nejdriv prijdou nove casti pro priserky (listopad) a pak i rozsireni vesmirne faze (leden?)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    btw. tedka jsem videl Starwars 2 a ta sestinoha potvora v arene, co vypada jak kudlanka, tak presne takovou jsem potkal v druhe fazi Spore jako epic monster :)
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    Tak tohle je moje prisera =o)
    ZLATUSKA88
    ZLATUSKA88 --- ---
    RAB1T: aha, dík :)
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    ZLATUSKA88: máš dvě možnosti buď je vyrubat(postav si budovu se sekerama), nebo na ně zapúsobit(kup si budovu s flétnama nebo co to je).
    ZLATUSKA88
    ZLATUSKA88 --- ---
    tak sem se dostala do kmenové fáze a teda.. vůbec mi to nejde :((( jak mám rychle zapůsobit na ten druhý kmen co se tam vyvinul vedle mě? tím ohňostrojem?
    SHEESH
    SHEESH --- ---
    pastnete nekdo svoje priserky ;)
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    Jak se dá ochočit zvířátko ve fázi kmene? Na společenský postoj to nereaguje.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    tak mám ve hře asi nějakou chybu, dostala jsem se z bunecne casti na "sous" hnizdo mam ve vode a kdykoli se dostanu na sous tak mne sezere prisera s tim, ze jnemam chodit do hloubky...

    VOJTIDLO
    VOJTIDLO --- ---
    spore je vsechno tohle dohromady :) myslim, ze se ji to bude (mozna az na vesmirnou fazi) moc moc libit
    KLA
    KLA --- ---
    LAMICZKA: výborně, děkuju :)
    LAMICZKA
    LAMICZKA --- ---
    je v češtině a doporučují ho od 3+ let :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam