• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZUZAKSPORE - evoluce va Vašich rukou
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    btw. tedka jsem videl Starwars 2 a ta sestinoha potvora v arene, co vypada jak kudlanka, tak presne takovou jsem potkal v druhe fazi Spore jako epic monster :)
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    Tak tohle je moje prisera =o)
    ZLATUSKA88
    ZLATUSKA88 --- ---
    RAB1T: aha, dík :)
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    ZLATUSKA88: máš dvě možnosti buď je vyrubat(postav si budovu se sekerama), nebo na ně zapúsobit(kup si budovu s flétnama nebo co to je).
    ZLATUSKA88
    ZLATUSKA88 --- ---
    tak sem se dostala do kmenové fáze a teda.. vůbec mi to nejde :((( jak mám rychle zapůsobit na ten druhý kmen co se tam vyvinul vedle mě? tím ohňostrojem?
    SHEESH
    SHEESH --- ---
    pastnete nekdo svoje priserky ;)
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    Jak se dá ochočit zvířátko ve fázi kmene? Na společenský postoj to nereaguje.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    tak mám ve hře asi nějakou chybu, dostala jsem se z bunecne casti na "sous" hnizdo mam ve vode a kdykoli se dostanu na sous tak mne sezere prisera s tim, ze jnemam chodit do hloubky...

    VOJTIDLO
    VOJTIDLO --- ---
    spore je vsechno tohle dohromady :) myslim, ze se ji to bude (mozna az na vesmirnou fazi) moc moc libit
    KLA
    KLA --- ---
    LAMICZKA: výborně, děkuju :)
    LAMICZKA
    LAMICZKA --- ---
    je v češtině a doporučují ho od 3+ let :o)
    KLA
    KLA --- ---
    Vymejšlím dárek pro ségru k vánocům...
    Je jí deset a paří všechno možný... simíky, dungeon keeper, heroes, diablo II...

    Myslíte že by pro ní spore byllo, nebo je to příliš složitý?
    A je to i v češtině? Jestli v angličtině, jak moc je tam textu?

    děkuju
    LAMICZKA
    LAMICZKA --- ---
    TIGERCLAW: řekla bych, že opravdu ne .o)
    TIGERCLAW
    TIGERCLAW --- ---
    Hoj, je nějak možné hrát po netu i když nemam orig? že by třeba nějaky patch nebo tak?
    ZLATUSKA88
    ZLATUSKA88 --- ---
    asi ještě jeden dotaz... vypla sem hru, vypla sem PC, přišla sem pak domu zapla PC, chtěla zapnout hru, ale nic, problikla mi černá obrazovka a konec, a pak jen přes správce úloh to šlo vypnout a pak klasická microsofťácká hláška o chybě a jestli chci nechci odeslat... Stalo se to někomu? protože mě ta hra teď nejde vůbec pustit....
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MOIRAIN: take se hodi ruzna turba a ploutvicky pro rychle otaceni... doporucoval bych nekoncit s prvni fazi, dokud nebudes mit vsechny bonusy
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    NECROMAN: ha, to jsem potřebovala vědět!
    ZLATUSKA88
    ZLATUSKA88 --- ---
    LAMICZKA
    LAMICZKA --- ---
    ZLATUSKA88: jo tohle :o) ano ano :o)
    ZLATUSKA88
    ZLATUSKA88 --- ---
    ZLATUSKA88: no když se potvůrce zvětší mozek, tak se pak i povolí jedno místo ve smečce.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam