• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RMUTTRadio Wave
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    FIFI: a na Z1 asi minutu a pul
    FIFI
    FIFI --- ---
    VANEK: V Událostech se to mihlo asi na minutu.
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    a na zitrek okolo 17hod svolala skupina RW fans demonstraci pred budouvou CRo.
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    FIFI
    FIFI --- ---
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    a ted trochu odjinud: dneska bude na stagei (19-20h) koncert Please the Trees a ve ctvrtek The Fratellis. enjoy
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    HONZIK96: a odbornik i laik kroutej hlavama oba, kdyz si uvedomi, ze ten samej clovek kdysi zastitoval v CT Ceskou sodu nebo jen diky nemu vznikla Sumna mesta. a ted se chova takhle...
    mimochodem ono to co rikaj ma svoji silu. ale pokud se chcete pokochat jeste jejich bezchybnou vyslovnosti a radikalne "polistopadovym" prednesem. doporucuju si poslechnout tenhle audiozaznam ze zasedani (cca 10mb):
    http://i.iinfo.cz/urs-att/rada-o-wave-sestrih-122482958267372.mp3
    HONZIK96
    HONZIK96 --- ---
    JMF: "Tato menšinová skupina podle mého názoru není budoucností tohoto národa, anebo jenom velice ojediněle," řekl Medek o posluchačích Radia Wave."

    ... odbornik zasne, laik se divi .... mam pocit, ze jestli v CRo sefujou tihle zoufalci, tak za chvilku nebude Wave ani na netu ..
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    JMF: a ja si myslel, ze to sem pastnu prvni.
    nojo, jsme banda zhulenejch nacku. bacha na nas :)
    JONY
    JONY --- ---

    JMF: tam jsou naprosto neuvěřitelné výroky
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    ahoj, na koho se můžeme obrátit, abychom byla tahle věc zmíněná v pravidelném partylistu? času málo bohužel a tak se ptám tady než to spamovat na maily do redakce... děkujeme za pomoc...

    17.10.
    GECKO, Mikulandská 2, Praha 1
    MINIMOS 6
    Live: RAGANOVA (SOLOGROOVE.com|SK)
    DJs: MONOTYPE | DOLCE & BIHÁRY
    vstup free
    start 20:00

    RMUTT
    RMUTT --- ---
    TADEAS: jestli jde o celej rok, tak to bude slozitejsi, zeptam se kolegu a poresime v poste.
    TADEAS
    TADEAS --- ---
    RMUTT: tak to je dobra zprava. nejde mi o konkretni dil, ale spis treba posledni rok celej (scanneru)... jestli by to bylo mozny vypalit nebo nekam nahodit tak by to bylo supr.
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    TADEAS: online to zatim neni, i kdyz se to resi uz nekolik let, ale stale byly problemy pravniho razu (osa, intergram), ktery se ted uz podarilo snad vyresit. takze vsechny porady by v dohledny dobe mely mit svuj archiv (musi se na to udelat hromada mista na serveru, aby se to tam veslo ve vyssi kvalite atd.)
    Jinak se u nas ale vlastne archivujou vsechny porady ktery maj reprizu. Takze pokud ti jde o nejakej konkretni dil a pamatujes si datum, tak myslim nebude problem a bud klusak, enbo nekdo z nas ti to vysmahne.
    TADEAS
    TADEAS --- ---
    btw neni nekde pristupnej archiv poradu r. wave? nenasel jsem ho. konrektne mi jde o porad scanner... pripadne jestli to nekdo nemate ulozeny.
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    COBOOL_: no tak o tom zadna, ze radio prislo o zasadni segment posluchacstva.
    az ted kdyz se to stalo, cloveku dojde, ze radio uz neni tak docela radio, kdyz si ho nemuzes naladit v aute, kdyz ti nehraje v obchodech a po restauracich atd. proste uz nekomunikuje v ramci verejnyho prostoru.
    mate ale pocit, ze to co wave delal melo cenu jenom na FM, nebo by to mohlo fungovat i jinak, na multimedialni bazi... treba uz by to nebylo Radio Wave, ale jenom Wave, ale myslenka stejna, jen kanaly jiny...
    D13
    D13 --- ---
    ja bych sto zuzil na jediny, r1 ma chvilema repertoar, ze bych b...l
    COBOOL_
    COBOOL_ --- ---
    Wave jako radio sice nezaniklo, ale prislo urcite o nejpocetnejsi skupinu posluchacu. Proste zrusily jedno ze dvou poslouchatelnych radii v Prazskym eteru :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam