• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ECLIPSESOUTH AFRICA... deep into the rainbow
    SATCHEL
    SATCHEL --- ---
    MARC_ELLE: jj, tak to jo....ale přesto - co si třeba aktuálně nejčastěji pouštíš do palice?
    MARC_ELLE
    MARC_ELLE --- ---
    SATCHEL: jsem muzikant, takže tahle otázka je pro mě na tříhodinovou debatu... :)
    SATCHEL
    SATCHEL --- ---
    MARC_ELLE: to vypadá na fakt dobrý doupě ;) co si měla na mysli dobrou muzikou, co máš ráda ?
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    MARC_ELLE: tam sem byl týden, super, když se paří, ale jinak bez špuntů do uší se nevyspíš. :)
    MARC_ELLE
    MARC_ELLE --- ---
    SATCHEL: Bydlela jsem na Long street v Longstreet backpackers. to bylo fajn misto s pohodářema a dobrou muzikou. Ale nic klidnýho :)
    SATCHEL
    SATCHEL --- ---
    ECLIPSE: jj, chybí moc, ale o to je pak vzácnější tam pobíhat ;-) Minulý týden jsem zachytil dokument o věznici v CPT. Byl to pohled z druhé strany na toto úžasné město, kterou bych nerad poznal blíž. Když jsme si vyšlápli Stolovku a téměř nikoho jsme nepotkali, byl to dle místních právě ten rizikovej moment, kdy tam turisti cestou přicházej v lepším případě jen o foťáky a kamery. Stejnětak jsme úplně nedomysleli noční výlet na Signal Hill, kde to šmejdi docela kosej. Ale ten výhled byl parádní....
    SATCHEL
    SATCHEL --- ---
    MARC_ELLE: tak to je paráda! A co v CPT, kde jsi bydlela a kde jsi nasávala neuvěřitelnou chuť tohoto města ? Mě to tam úplně spolklo a potřebuju se tam vrátit.
    MARC_ELLE
    MARC_ELLE --- ---
    Atmoška byla geniální. Strach vůbec. v kupé jsem byla s 73 letou muslimkou a 26 letou doktorandkou práv, babička celou dobu povídala, krmila nás, všichni všechno sharují, navzájem jsme se seznámili s plno lidma, chodili do jídeláku na drink/jídlo, věci jsme i nechali v kupé..obezřetnost je asi fajn, ale dle mé zkušenosti - není se čeho bát.
    SATCHEL
    SATCHEL --- ---
    MARC_ELLE: hezkýý, dík...jaká byla atmoška ve vlaku ? nebyl strach ?
    MARC_ELLE
    MARC_ELLE --- ---
    MARC_ELLE
    MARC_ELLE --- ---
    SATCHEL: cesta trvá 27 hodin



    SATCHEL
    SATCHEL --- ---
    MARC_ELLE: Zní to moc dobře. Jak dlouho trvá ta cesta ? Nějaké fotky by nebyly ?
    MARC_ELLE
    MARC_ELLE --- ---
    Mám za sebou cestu vlakem Shosholoza Meyl z Joburgu do CPT. Pokud máte čas a chuť poznávat místní lidi i turisty, koukat z okna na neuvěřitelnou krajinu od Windhoeku dolů, je to totální pecka. Je potíž s koupí přes net, ale to je jediné, co bych tomu vytknula. Netřeba se tam čehokoliv obávat, jíst vám dají spolucestující nebo si koupít levné ale dobré jídlo ve vlaku. Pro mne 10 z 10.
    MARC_ELLE
    MARC_ELLE --- ---
    SATCHEL: rozumím..o peníze ale moc nejde .)
    SATCHEL
    SATCHEL --- ---
    MARC_ELLE:
    volili jsme taky éro...společnost Mango lítá za přijatelný peníz...
    MARC_ELLE
    MARC_ELLE --- ---
    LAUNCHER:
    ECLIPSE:
    Chci si dát Trans-Kazoo, to se letadlem blbě.. :)
    bus moc nedávám, to radši vlak i se zpožděním, vlastním jídlem a spacákem :)..co se týče bezpečnosti, v tomto ohledu je spol. ověřená..
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    MARC_ELLE: když ne letedalo, tak bus (Greyhound), do vlaku bych nevlezl...
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    MARC_ELLE: Doporucuji letadlo.
    MARC_ELLE
    MARC_ELLE --- ---
    Ähoj, chci jet vlakem/busem z Joburgu do CPT. Zvažuji Shosholoza mayl, ale recenze jsou celkem šílené..pluslístek se nedá koupit online. Doporučíte nějakou jinou společnost? Dík.
    SATCHEL
    SATCHEL --- ---
    ECLIPSE: zatím bohužel ne :( asi to úplně odstřihli vč. mailu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam