• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VANEKIva Hlaváčková a její fanklub

    Vítejte v klubu nekorunované královny nejhorší české fantasy, prznitelky mateřského jazyka a grafomanky Ivy Hlaváčkové, jež v posledních letech započala s testy svých textů na dětech!

    Iva Hlaváčková (narozena v roce 1962) absolvovala v roce 1992 FAMU, obor dramaturgie a scenáristiky. Do roku 1998 pracovala jako nezávislá novinářka a publikovala články, rozhovory a profily filmových osobností v mnoha týdenících a časopisech.
    V současné době se věnuje románové tvorbě a scenáristice, píše také pod pseudonymem Iva Roberts. Jako autorka pohádky Hvězda života získala na televizním festivalu v roce 1998 cenu za scénář a kostýmy.
    V roce 2004 vydala úspěšnou románovou prvotinu Horší už to nebude... a poté Sčítání zla (2006) a Svedené a rozpustilé (2007). Podle své prvotiny napsala stejnojmenný scénář, za který v roce 2006 získala Cenu Sazky a České filmové a televizní akademie za třetí nejlepší nerealizovaný scénář hraného filmu. Nedávno dokončila scénář k chystanému filmu Naty aneb Osudu neutečeš.
    [VÍTE, ŽE...] [ON-LINE DOKUMENTY] [TVORBA - FANTASY] [TVORBA - MAINSTREAM]
    rozbalit záhlaví
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    VANEK: Nabídnuto k převedení.
    VANEK
    VANEK --- ---
    Hrdinně nastavím mazací hlavě hruď; jeden nikdy neví.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    GAARQ: Ještě dám šanci profesionálním masochistům:-)
    GAARQ
    GAARQ --- ---
    THOMASMORTA: maž :-)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    [ = = = = = = = = = = = = = = = KLUB K DISPOZICI = = = = = = = = = = = = = = = ]

    Zdá se, že Iva Hlaváčková na poli fantastiky neuspěla a vrátila se ke svým ženským románům. Pokud někdo chce převzít tento klub, je k dispozici, jinak ho smažu, abych si uvolnil místo mezi sledovanými diskusemi.

    [ = = = = = = = = = = = = = = = KLUB K DISPOZICI = = = = = = = = = = = = = = = ]

    VANEK
    VANEK --- ---
    V knihkupectvích novinka od Mistryně (linky dohledám později), z životopisu na záložce jsem se poučil o http://www.pressweb.cz/zprava/42936-serial-4teens-nataceni-pokracuje
    GAARQ
    GAARQ --- ---
    THOMASMORTA: také dobré téma.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    GAARQ: Bojím se, že tolik se toho o ní zase říct nedá. To už bych to spíš viděl na přednášku na téma "Temná stránka komerční fantastiky"...
    GAARQ
    GAARQ --- ---
    THOMASMORTA: long live wiki :) pro stromy nevidí les. práce adminů tam připomíná anafylaktický šok.

    a co takhle příspěvek o ivě hlaváčkové na studentské konferenci o fantastické literatuře? ;)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Tak nám smazali Ivu Hlaváčkovou z české Wikipedie - prosím minutu ticha za ni.
    Nakonec nezbývá než dodat, že absolutně nechápu proč tuto stránku smazali - událi, že zdroje nebyly věrohodné... Ale doteď jsem se nedozvěděl, co vlastně chtěli ozdrojovat. Že autorka skutečně existuje?
    VANEK
    VANEK --- ---
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    VANEK: Pro nás nevzdělané: Co je SEO?
    VANEK
    VANEK --- ---
    Já bych se na ně vykašlal, trocha SEO práce je mnohem efektivnější než hádání s blbci na Wikipedii.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Cenzor stránky o Ivě Hlaváčkové mě přiměl zaregistrovat se na Wikipedii. Při té příležitosti jsem objevil diskusi k účtu Iva_Bastlová, kterou všem doporučuji prohlédnout. Fragment je drzejší, než jsem si myslel...
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    ECLECTICA: Odkazy rozšířeny, založena diskuse, kde se snažím před cenzurou varovat.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    THOMASMORTA: doporučuji založit nový paragraf s názvem přijetí díla (apod.) a tam se zmínit o nechvalných recenzích.
    Jinak to bude opět smazáno.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    DORON: U článku si otevřeš záložku historie a podíváš na první záznam. U každého záznamu je uvedeno, kdo změnu provedl (u neregistrovaných uživatelů vidíš jenom IP adresu). A v tomto případě se uživatelský účet zakládající osoby čistě náhodou jmenuje stejně jako Koordinátorka propagace a PR Fragmentu.
    DORON
    DORON --- ---
    THOMASMORTA: Jak se zjisti kdo tu stranku zalozil? =)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    VANEK: Teprve teď, když jsem si přečetl kdo stránku na Wikipedii založil, jsem pochopil, jak jsi to myslel... Začínám tušit, kdo stojí za všemi těmi oslavnými hodnoceními a čtenářskými recenzemi na internetu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam