úvod
témata
události
tržiště
diskuze
nástěnka
přihlásit
přezdívka
heslo
přihlásit heslem
přihlásit přes passkey
pamatuj si mě
registrace
ztracené heslo?
Sphynx-máme rádi koťata, i když nejsou chlupatá
SASH
---
---
14:04:06 10.12.2008
SASH
---
---
14:03:32 10.12.2008
SASH
---
---
14:03:06 10.12.2008
SASH
---
---
14:01:59 10.12.2008
tak popojedem
BRANA
---
---
13:55:55 2.11.2008
... porod ;)
•
http://sphynxnparrots.com/new_page_19.htm
... plave ve vode .)
super fotky - PALEONTOLOG
PALEONTOLOG
---
---
12:24:55 30.10.2008
PALEONTOLOG
---
---
12:22:38 30.10.2008
PALEONTOLOG
---
---
12:20:45 30.10.2008
PALEONTOLOG
---
---
12:19:42 30.10.2008
PALEONTOLOG
---
---
12:16:59 30.10.2008
PALEONTOLOG
---
---
12:15:58 30.10.2008
PALEONTOLOG
---
---
12:03:03 30.10.2008
3 dny
2 tydny
PALEONTOLOG
---
---
11:58:45 30.10.2008
PALEONTOLOG
---
---
11:57:18 30.10.2008
PALEONTOLOG
---
---
11:55:08 30.10.2008
a dvě aktivistky
PALEONTOLOG
---
---
11:40:00 30.10.2008
KRISTYNKA73
: hehe, ona i ta povaha těch koček je různá, chci takovou co by házela takové nenávistné pohledy jako ta poslední; to žeru
PALEONTOLOG
---
---
11:26:59 30.10.2008
KRISTYNKA73
: né, zatím je jen obdivuju, ale vedle mravenců a gekonů jsou tyhle kočky na seznamu zvířat, co si pořídím; máme doma ošklivýho psa, ten zatím stačí
PALEONTOLOG
---
---
9:36:13 30.10.2008
BECKO
---
---
14:01:04 15.10.2008
máte někdo zkušenosti s nějakou chovatelskou stanicí tady v čr?
SASH
---
---
22:01:20 12.10.2008
<<
<
automatické načítání
>
>>
Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam