• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SASHSphynx-máme rádi koťata, i když nejsou chlupatá
    SASH
    SASH --- ---
    CHOBOT: nemáte vůbec estetický cítění;))
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    SASH: nemuzu uverit, ze za tohle monstrum da nekdo 30k :)

    mam kocky fakt rad, ale tohle prece neni kocka!
    SASH
    SASH --- ---
    náhodou nemáte někdo někoho známýho kdo by chtěl udat sphynxe za slušnější cenu? začínám vážně uvažovat o pořízení tohoto mazla, tak zkouším co se dá..30k navíc bohužel zatím nemám;))
    SASH
    SASH --- ---
    SASH
    SASH --- ---
    kdyby měl někdo 30k navíc


    krásná
    BRANA
    BRANA --- ---
    SASH
    SASH --- ---
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    lulz ? me not, me sleepy
    SASH
    SASH --- ---
    SASH
    SASH --- ---
    SASH
    SASH --- ---
    SASH
    SASH --- ---
    SASH
    SASH --- ---
    SASH
    SASH --- ---
    SASH
    SASH --- ---
    tak popojedem
    BRANA
    BRANA --- ---

    ... porod ;)
    http://sphynxnparrots.com/new_page_19.htm
    ... plave ve vode .)

    super fotky - PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---

    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam