• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SASHSphynx-máme rádi koťata, i když nejsou chlupatá
    BECKO
    BECKO --- ---
    Pozor!!!Paní Hýšková z Lnář prodává nemocná koťatka sphynxů s chronickou rýmou (vrozenou).Teď v ůnoru čeká další vrh koťat!Je možné,že je bude prodávat,přes dceru pí.Dulinovou ze Strakonic.NEKUPUJTE OD NÍ NEMOCNÁ KOŤATA TÍM JI PODPORUJETE V DALŠÍM MNOŽENÍ ZA ÚČELEM ZISKU!!!!Ten kdo tak již učinil jako já se mi může ozvat na mail nebo se přidat ke mě inzercí a varovat ostatní před jejím nemocným chovem a ušetřit si spoustu starostí a výdajů za veterinu.Chronická kočičí chřipka se nedá výléčit a přenáší se!!!
    http://zvirata.bazos.cz/inzerat/3109467/Upozorneni-budoucich-sphynxaru.php
    SASH
    SASH --- ---
    BRANA: nádherný!
    BECKO
    BECKO --- ---
    KRISTYNKA73: hned jak budu mít zbytečnejch cca 10 tisíc tak si tam poběžim pro cornish rex kocóra.. dostali mě .)
    BECKO
    BECKO --- ---
    KRISTYNKA73: nedávno sem byla v chovatelské stanici http://www.sphynx-scarface.cz/ a tam bylo holejch .)!
    BECKO
    BECKO --- ---
    KRISTYNKA73: ona mu právě už psala a bylo to takový nějaký prapodivný celý.. celej and je divnej
    BECKO
    BECKO --- ---
    SASH
    SASH --- ---
    jsou prostě dokonalý..poptávám sponzora ;D
    MIZUKI
    MIZUKI --- ---
    ANEKKE: taky bych byl nastvanej kdyby me navlikli do toho oblecku :)
    ANEKKE
    ANEKKE --- ---
    BRANA: tuhle nekdo pekne nastval
    BRANA
    BRANA --- ---
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    SASH
    SASH --- ---
    děkuji, už jsem mu psala :)
    XEDGEX
    XEDGEX --- ---
    DANUNA
    DANUNA --- ---
    SASH: ja vim, asi sou zvykly... Ale ta srst je vazne zvlastni. Urcite ne neprijemna, ale je to uplne neco jinyho - tak trochu "zadrhava".
    SASH
    SASH --- ---
    DANUNA: Oholená hlava je na dotyk super. To že nesmí ven je normální a logický, ty kočky jsou zvyklý na teplo domova a imho by ven ani chodit nechtěly, to ti jich nemusí být líto :))
    DANUNA
    DANUNA --- ---
    SASH: kamarad hlidal cely minuly mesic takovouhle "hambářku" svy segre. Pry ji stala 20k. Pred par dny se mela vracet a kocour zacal mit najednou chudak strasny potize. Zchladnul, nehybal se, tak se zacal bat, esli neumre. Nakonec se z toho dostal sam. Pry vykakal naky strasny tuhy bobek, pozvracel se a byl oukej ;) ...mel stesti (ten kamos). Nevim, jak by ji to vysvetlil.

    Ten kocour se mi moc zalibil, ale dys sem zjistila, ze nesmi ven, tak sem ho chtit prestala, pac by mi ho bylo lito. V zime by nastydl a v lete by chytil vsechny nemoci od ostatnich kocek a umrel na to, pac je preslechteny. Na dotyk to neni nic moc. Je to jako kdys si oholis hlavu. Ty chlupy nerostou zadnym smerem, takze je to porad "proti srsti" a hrne se mu ta kuze. Ale zase je prijemne teply - fakt velky rozdil od "normalni" kocky. Jo, a ma strasne srandovni koule ;)
    SASH
    SASH --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam