• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ISISCZ vs SK - kreslířská bitva serverů, aneb dneska se to serve... (Nyx vs Kyberia)
    STRYX
    STRYX --- ---
    ISIS
    ISIS --- ---
    hahaaa! na kyberii jsem za tu temu dostala Káčko .) ..takže nebude tak zlá ......lá la laaa
    KODLIK
    KODLIK --- ---
    mně se toto téma nezdá špatné, spíš lidi nemají moc čas... jestli se k tomu dostanu, tak ráda něco vytvořím :)
    ISIS
    ISIS --- ---
    THRASHER: konec je az dnes v noci, ja bych temu /na zaklade nulove carky v tuto chvili/ neodsuzovala .) ..
    THRASHER
    THRASHER --- ---
    mno kdyz myslis :) ja jen rekl jak to vnimam a jelikoz nikdo nenakreslil ani carku, myslel jsem si ze to je treba taky castecne tim.. ale vime. kdo mysli, hovno vi :))
    ISIS
    ISIS --- ---
    hej a schvalne si vyfiltruj obrazky na temu ,ktera znela "krvelačný bomechanik čmárá tužkou na bok rybářské lodi" ...tema velmi konkretni a pritom tolik skvelych obrazku a kazdy jiny.
    ISIS
    ISIS --- ---
    THRASHER: myslim, ze problem je v tom, ze se prilis upinas na slovicka :) ber to jako celek... tvoje pripominka mi pripomnela slakinglizardovu ilustraci formou komiksu.. kde se snazil zachytit vsechen dej textu :) ... kde si prosim te vzal, ze musis kreslit vic nez neucesanou vlastovku?? :)
    SLAKINGLIZARD
    SLAKINGLIZARD --- ---
    ted mam bohuzel moc prace... ale do te vlastovky se brzo vrhnu;)
    THRASHER
    THRASHER --- ---
    a co trebajenom neucesana vlastovka? treba prijde pak nekdo na jinej napad jak obrazek prikraslit aniz by "musel" kreslit jeji opici apod :D
    ISIS
    ISIS --- ---
    a nemusíte přeci všechno kreslit konkrétně.. můžete třeba ztvárnit pocit té vlaštovky při probuzení.... možností nekonečně .. kdybych tohle zadala děckám v první třídě, měla bych 20 superobrázků ...nemusíte se omezovat na zakreslení každého slova ve věte ježišmarja :)
    ISIS
    ISIS --- ---
    poslyšte, jste nějak nároční poslední dobou :) napadá mě hned několik možností, jak tohle konkrétně pojmout. chce to trošku fantazie ,děckaa... :)
    pořád akorát všichni brblaj, několik večerů se nikdo ani nepokusil nadhodit a když teda něco na požádání zadám, tak najednou spoustu řečí ,jak je to blbá téma... nevím už jak to říct jinak - můžete se předvést a vymyslet "dobrou" tému :) budu jen ráda. tím spíš, jestli vás ty moje fakt tak štvou. a vůbec.. kdybych tuhle tému nedala a věnovala se dál svojemu učení, šli byste a zadali nějakou sami?? upřímně - pochybuji, ale pokud ano, tak nevidím důvod, abyste nezadali nějakou lepší k té mojí... nejednou jsme už měli 2 témy za večer :). já se fakt ničemu nebráním, hlavně když to tu bude fungovat.
    nic ve zlým, ale zkuste se na to podívat i jinýma očima .)

    a už mě neštvete :)
    THRASHER
    THRASHER --- ---
    ISIS: moc konktretizujes navrhy, z tohodle aby se nejedem malir nasral i kdyz by danej den chtel kreslit.. kreslit co chce protoze treba dostal napad, ale takhle kokretni tema to sedne malokomu..
    ISIS
    ISIS --- ---
    OMN: tak proc nezadas neco lepsiho, hm? ..chickenman i alenka byly kategorie. tohle je volna tema. a jo, je to dementni, ale proc ne? vzdyt nikomu nebranim, aby zadal neco lepsiho :)
    OMN
    OMN --- ---
    to sou hrozny zadani...sorry, ale treba alenka nebo mr.chicken se mi libily, tohle je uz proste blbost...
    ISIS
    ISIS --- ---
    SLEPE_CREVO: .D ...těším se na obrázky
    SLEPE_CREVO
    SLEPE_CREVO --- ---
    No tak toto lol :D
    ISIS
    ISIS --- ---
    hehe, tak dobrá.. zas jedna z [ TVOŘME věty PO slovech... ]

    volná téma: "Neučesaná vlaštovka se probudila s opicí způsobenou včerejším letem nad palírnou mrtvých degustátorů vín."

    čas do zítřejší půlnoci.. tedy kreslit možno dnes + zítra :)
    SLEPE_CREVO
    SLEPE_CREVO --- ---
    ISIS: ja mam ja mam :D nudim sa tak, ze by som sa skrabala po stenach... tak nieco daj:P
    ISIS
    ISIS --- ---
    kdyby měl dnes někdo zájem, klidně vám zadám ....
    SLEPE_CREVO
    SLEPE_CREVO --- ---
    KODLIK: jeeej dakujem:P

    THRASHER: dakujem:) vidis, mna ani nenapadlo, zeby to mohlo posobit chladne... ale nejak som nad inymi farbami nerozmyslala... automaticky som nejak siahla po fialovej...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam