• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ISISCZ vs SK - kreslířská bitva serverů, aneb dneska se to serve... (Nyx vs Kyberia)

    Kreslici stretko v BRNE?

    36 hlasy od 11 respondentů
    • 36.4% / 4 hlasy
    • 27.3% / 3 hlasy
    • 27.3% / 3 hlasy
    • 27.3% / 3 hlasy
    • 36.4% / 4 hlasy
    • 27.3% / 3 hlasy
    • 18.2% / 2 hlasy
    • 18.2% / 2 hlasy
    • 9.1% / 1 hlas
    • 27.3% / 3 hlasy

    po rozkliknuti zahlavi se zobrazi pravidla battlu + anketa...
    b_C forum na kyberii
    b_C jako FB skupina
    rozbalit záhlaví
    ISIS
    ISIS --- ---
    OMN: tak proc nezadas neco lepsiho, hm? ..chickenman i alenka byly kategorie. tohle je volna tema. a jo, je to dementni, ale proc ne? vzdyt nikomu nebranim, aby zadal neco lepsiho :)
    OMN
    OMN --- ---
    to sou hrozny zadani...sorry, ale treba alenka nebo mr.chicken se mi libily, tohle je uz proste blbost...
    ISIS
    ISIS --- ---
    SLEPE_CREVO: .D ...těším se na obrázky
    SLEPE_CREVO
    SLEPE_CREVO --- ---
    No tak toto lol :D
    ISIS
    ISIS --- ---
    hehe, tak dobrá.. zas jedna z [ TVOŘME věty PO slovech... ]

    volná téma: "Neučesaná vlaštovka se probudila s opicí způsobenou včerejším letem nad palírnou mrtvých degustátorů vín."

    čas do zítřejší půlnoci.. tedy kreslit možno dnes + zítra :)
    SLEPE_CREVO
    SLEPE_CREVO --- ---
    ISIS: ja mam ja mam :D nudim sa tak, ze by som sa skrabala po stenach... tak nieco daj:P
    ISIS
    ISIS --- ---
    kdyby měl dnes někdo zájem, klidně vám zadám ....
    SLEPE_CREVO
    SLEPE_CREVO --- ---
    KODLIK: jeeej dakujem:P

    THRASHER: dakujem:) vidis, mna ani nenapadlo, zeby to mohlo posobit chladne... ale nejak som nad inymi farbami nerozmyslala... automaticky som nejak siahla po fialovej...
    THRASHER
    THRASHER --- ---
    SLEPE_CREVO: vyborny ale na letni koulovanou trochu moc chladny pouzityma barvama
    KODLIK
    KODLIK --- ---
    SLEPE_CREVO: pěknéé :) je to zajímavě nakreslený
    SLEPE_CREVO
    SLEPE_CREVO --- ---
    Tak sa to konecne podarilo, toto je moje letni koulovana :)

    ISIS
    ISIS --- ---
    LOJZA: ja myslim ze proc by to do zahlavi neslo takhle s tim hura? vzdyt je to uplne vystizne ..
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    NYEMI: :) Nechceš to lehce prokreslit a dát na cedulku "Battlefield: Canvas"? :) Udělal bych z toho nové záhlaví ;)
    ISIS
    ISIS --- ---
    NYEMI: :D
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    :o)))
    NYEMI
    NYEMI --- ---
    KODLIK
    KODLIK --- ---
    tak tedy: chce dnes někdo kreslit? :) téma klidně zadám.. ale enviroment nemám vymyšlený, tak to bude volné téma
    ISIS
    ISIS --- ---
    ok, takze environment si schovam az budu taky moct kreslit, protoze je to tak pekne tema, ze je mi lito ho sem davat pro nic :)

    takze si pripadne neco zadejte.. ja uz musim frcet
    ISIS
    ISIS --- ---
    má dnes někdo zájem o ENVIRONMENT DESIGN? .. mám jeden z minula, který se nepoužil. v šest tu už sice nebudu ,ale mohu ho někomu poslat, hm? :)
    KODLIK
    KODLIK --- ---
    ISIS: já nemám v poslední době na kreslení čas... ale o té spontánosti.... já kolikrát téma mám... (ale někdy nevím, jestli ho zadat.. jestli je skluz jen proto, že se téma upravuje a není dodělané) ....ale v případě, že nikdo třeba ten den kreslit nechce.. tak mi přijde škoda, aby někdo něco zadával, jestli je to např. charakter design a člověk už se s tím vymýšlí.. tak by pak třeba chtěl vidět alespoň nějaký obrázek na to téma... proto když je tu celý den mrtvo, tak asi nikdo nezadává.... každý den lidi nemají čas... jsem pro , že když se lidi ten den domluví, tak se něco zadá.... zadávat, když je tu ticho, mi přijde zbytečné...jestli tu budu, tak téma klidně zadám....ale taky tu nejsem každý den v šest.....
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    ISIS: já se účastním natolik sporadicky, že netřeba abych se vyjadřoval :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam