• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ISISCZ vs SK - kreslířská bitva serverů, aneb dneska se to serve... (Nyx vs Kyberia)
    THRASHER
    THRASHER --- ---
    ISIS: moc pekny
    STRYX
    STRYX --- ---
    ISIS: Flasku si donesla ze spalovny? :o)
    STRYX
    STRYX --- ---
    LOJZA: Je to jak rikas kolaz a filtr. Naprosto nesoutezni, vzal jsem prvni fotku z googlu a preposkladal ji. :o)
    ISIS
    ISIS --- ---
    tak moje rychlovlaštovka..

    /původně jsem jen chtěla vyzkoušet, jakže se kreslí s tím "přítlakem"... ale po pár tazích jsem zjistila, že to bude chtít víc času :D

    GANDHI
    GANDHI --- ---
    LOJZA: fotoreferenci znam - na druhou stranu bych nepodcenoval STRYXe , ze by to podle ni takhle nezvladl
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    Jo a neserte tetičku ISIS! :)
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    STRYX: Nápad dobrej... ale připadá mi to tak "realisticky" nasvětlený a tak "kolážově" spojené dohromady, jako kdyby to byly díly fotky prohnané nějakým rozmatlávacím filtrem... Jaks to kreslil, chlapče? :)
    ISIS
    ISIS --- ---
    KODLIK: anooooooooo! :D .. no paráda!
    KODLIK
    KODLIK --- ---
    bohužel není moc času.. tak jenom taková rychlovka... vzala jsem to z trochu jinýho pohledu :)
    THRASHER
    THRASHER --- ---
    STRYX: husty
    ISIS
    ISIS --- ---
    STRYX: jooooooo! miláček :)
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    STRYX: :o))
    STRYX
    STRYX --- ---
    ISIS
    ISIS --- ---
    hahaaa! na kyberii jsem za tu temu dostala Káčko .) ..takže nebude tak zlá ......lá la laaa
    KODLIK
    KODLIK --- ---
    mně se toto téma nezdá špatné, spíš lidi nemají moc čas... jestli se k tomu dostanu, tak ráda něco vytvořím :)
    ISIS
    ISIS --- ---
    THRASHER: konec je az dnes v noci, ja bych temu /na zaklade nulove carky v tuto chvili/ neodsuzovala .) ..
    THRASHER
    THRASHER --- ---
    mno kdyz myslis :) ja jen rekl jak to vnimam a jelikoz nikdo nenakreslil ani carku, myslel jsem si ze to je treba taky castecne tim.. ale vime. kdo mysli, hovno vi :))
    ISIS
    ISIS --- ---
    hej a schvalne si vyfiltruj obrazky na temu ,ktera znela "krvelačný bomechanik čmárá tužkou na bok rybářské lodi" ...tema velmi konkretni a pritom tolik skvelych obrazku a kazdy jiny.
    ISIS
    ISIS --- ---
    THRASHER: myslim, ze problem je v tom, ze se prilis upinas na slovicka :) ber to jako celek... tvoje pripominka mi pripomnela slakinglizardovu ilustraci formou komiksu.. kde se snazil zachytit vsechen dej textu :) ... kde si prosim te vzal, ze musis kreslit vic nez neucesanou vlastovku?? :)
    SLAKINGLIZARD
    SLAKINGLIZARD --- ---
    ted mam bohuzel moc prace... ale do te vlastovky se brzo vrhnu;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam