• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ISISCZ vs SK - kreslířská bitva serverů, aneb dneska se to serve... (Nyx vs Kyberia)
    ISIS
    ISIS --- ---
    LOSBASTARDOS: nic nevidim :( ..ale ja mam blbej den, tak je jiste vada na mem prijimaci..
    LOSBASTARDOS
    LOSBASTARDOS --- ---
    ISIS
    ISIS --- ---
    ISIS: ten popisek ze me pobavil, zvlast zapojeni povery :)
    ISIS
    ISIS --- ---
    RIVEEK: neeeblazni :) mas to dobre.. jen me to pobavilo .)
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    ISIS: ééé, mělo to být s Ý ? Teď jsi mě úplně zmátla... Mám spánkovej deficit a jsem trochu zabržděnej... :-o
    ISIS
    ISIS --- ---
    RIVEEK: hehe, povera pravi.. :) super!
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    BARKAA: ó, děkuji.
    Ale příště to zas fotím digitákem na makro, takhle zprasenej sken je spíš ostuda :-(
    BARKAA
    BARKAA --- ---
    RIVEEK: ale kdeze.. to jen zes to tak krasne nakreslil;o) hned bych se tam v tomhle jaru vydala..
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    BARKAA: proč probůh ? Máš problémy s početím ? :-)
    já to skenoval v práci na takový mega kopírko-skeno-tiskárně a po dvaceti minutách bojů s tou příšerou jsem byl alespoň rád, že se mi to podařilo odeslat do kompu :-(((
    BARKAA
    BARKAA --- ---
    RIVEEK: kde to je? tam chci!;-D
    no bezva, rikala jsem si, zda tohle nekoho napadne:o)
    jinak skeneri jsou pekni kulisaci. ale mne pomohlo zmenit nastaveni na "skenování fotografie" a jsem celkem spokojena;-)
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    Takže tu máme jeden Venušin Pahorek

    Kopec, který kněží dávno zapomenutého pohanského náboženství zasvětili bohyni země a plodnosti. V hájku na vrcholku pahorku byly vykonávány obřady obětování (převážně květiny, mléko a med), docházelo zde rovněž k ritálům dospělosti mladých dívek kmene. Pahorek byl osazen kamennými menhyry. Těm se přisuzuje mužský element, který (zdoben spirálou - znakem bohyně - cejchem / symbolem podřízenosti muže ženě) - měl částečně falický (bez mužského prvku nelze počínat), částečně ochranitelský (zotročení muži stojí na stráži kolem svatyně žen) význam.
    Později s nástupem křesťanství byl lesík vykácen a vypálen a na vrcholku byl postaven kostel. Začátkem 80. let 20. století byl kostel vypálen skupinou blackmetalistů, kteří se pravděpodbně nechali inspirovat svými severskými kolegy z Fantofkirke. V současné době na pahorku opět roste dubový hájek, lidová pověra praví, že milování v tomto hájku pod plným měsícem zaručuje jisté početí zdravého a silného potomka.
    V období romantismu byl tento kopec pojmenován jako Venušin Pahorek, přestože s Venuší neměl nikdy nic společného. Předpokládáme, že jde o dvojmyslný žert s erotickým podtextem. Jméno se uchoval do dnešní doby.



    je to v tužce a drtí mě, na kolik tomu ten scan dokázal uškodit. Pffff ! Asi si snad přece jen budu muset koupit tablet a naučit se s tím dělat :-(((
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    No paráda, zase to žije ! Mám taky hotový pahorek, přihodil jsem i dva falické symboly a nějaký ten lesík na vrcholek, nahraju zítra ráno včetně popisku a legendy k místu, už se mi nechce zapínat comp, bo rodina chrupe... jen jo mám nakonec bez kreátur ;-)
    SLAKINGLIZARD
    SLAKINGLIZARD --- ---
    tak po dlouhé době:)

    ISIS
    ISIS --- ---
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    ISIS : supr, to je výzva ! Bude z toho volně creaturovský enviroment ! Až mě přejdou chlupatý myšlenky a dáme prcka spát, popustím uzdu svému druhému já, mu ha ha ha !
    fííí, teda příště piju jen svý osvědčený značky, mám pocit, že se mi kousne pumpa.... :-o
    ISIS
    ISIS --- ---
    tak dáme téma od barkyy: "venusin pahorek"
    ISIS
    ISIS --- ---
    já letím do školy za chvilku.. tak ti klidně zadám :) chceš nějaký environment nebo spíš creature nebo volně?
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    hrome to je mrtvo, hele děcka bude nějaký téma na dnešek ? Trošku jsem to zas přehnal s čajem a jedu jak motorová myš - když Alláh a manželka dá a budu mít večer čas, rád bych dělal čmaryky čmaryky :-D
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    kuju, můžete si vybrat, který lovec je hlavní hrdina a který dva mu dělaj jen křáčí... Nemohl jsem se rozhodnout, co přesně hodit na papír, tak jsem si dal trojitou dávku, kdyby nedorazili kolegové, bylo by toho víc:-) přesně můj problém...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam