• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ISISCZ vs SK - kreslířská bitva serverů, aneb dneska se to serve... (Nyx vs Kyberia)

    Kreslici stretko v BRNE?

    36 hlasy od 11 respondentů
    • 36.4% / 4 hlasy
    • 27.3% / 3 hlasy
    • 27.3% / 3 hlasy
    • 27.3% / 3 hlasy
    • 36.4% / 4 hlasy
    • 27.3% / 3 hlasy
    • 18.2% / 2 hlasy
    • 18.2% / 2 hlasy
    • 9.1% / 1 hlas
    • 27.3% / 3 hlasy

    po rozkliknuti zahlavi se zobrazi pravidla battlu + anketa...
    b_C forum na kyberii
    b_C jako FB skupina
    rozbalit záhlaví
    ISIS
    ISIS --- ---
    ISIS: uf ted jsem si to cetla no neni to zrovna lehke ..kresli vubec nekdo?
    ISIS
    ISIS --- ---
    téma na dnešek by RIVEEK:

    "typ zadání : Creature design
    Kreatura : Barukhar vodní

    popis : Barukhar vodní je příbuzný známého druhu mořského hmyzu Barukharus oceanicus. Přední vědci se domnívají, že vznikl vzájemným křížením omezeného počtu původní mořské větve, která byla zahnána do vnitrozemí naší pevniny a kde obýval klidná slepá ramena širokých klidných řek, později pak i močály a bažiny. Dorůstá délky cca jednoho sáhu, křídla zakrněla a tento druh nelétá. První dva páry nohou jsou přizpůsobeny k hrabání, lovu a manipulaci s větvemi a kmínky stromů. Třetí pár končetin je uzpůsoben k plavání, nejsou však tak mohutné jako u druhu oceanicus. Krovky jsou velice tvrdé a brouci jsou vesničany loveni pro jejich lehkost a všestranné využití. Zabarvení bývá zemité s hnědo zelenými skvrnami, pochopitelně jde o snahu maskovat se před predátory i případnou kořistí.
    Žijí ve společenství několika desítek jedinců, ovládaných jednou královnou v pevnostech z naplaveného dříví nebo norách hloubených v březích. Hierarchie je obdobná jako u včelstev (dělnice, voják apod.). Královna se svou kolonií komunikuje nejspíše telepaticky, mágové však doposud tuto informaci nepotvrdili, proto se mezi samozvanými novými vědátory najdou i pošetilci, kteří vyslovují odvážné teorie o komunikaci pomocí pachových žlázek nebo pro člověka neslyšitelného spektra zvuku. Jedná se o všežravce, je však agresivní a v případě přesily mu není za těžko zaútočit i na kravku. K trhání potravy tento hmyz používá malá a ostrá kusadla, současně si vypomáhá párem delších makadel.
    Královnu kolonie lze rozeznat podle dva až tři a půl sáhu velkého těla, místo kusadel má veliké rudé chelicery, nohy má porostlé ostrými trny a přechod mezi hlavou a hlavohrudí je chráněn velkým chitinovým límcem s ostny. Malé černé oči jsou zapadlé v kostěné hlavě a barukhar je schopný je krýt jakousi chitinovou parodií očních víček.
    O post hlavního samce s právem oplodňovat královnu jednotliví samci vedou kruté souboje, mnohdy končící utreženou končetinou nebo úplným zničením jedince. Příležitostně lze najít ve vnitřnostech barukhara temně smolné hladké útvary, pověra říká, že takový útvar nazývají se černobug (příp. černobuk, černopuk), zvlášť nalezený v těle samce zabitého při souboji o páření královny, navrátí i starci potenci a mužnou sílu. Pochopitelně účinkují černobugy pouze z výtězného samce, ten se však loví velice těžko.

    Myslím, že informací je dost na spoustu skic, schémat a technických nákresů"
    ISIS
    ISIS --- ---
    ALESH: už nene :P ... takže dneska kríčr? nebo mám někde v záloze ještě env... a nebo ne, ten si šetřím až bude megalidu :)
    ALESH
    ALESH --- ---
    LOJZA: spí :)
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    A co na to mlčící Išiš? :)
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    LOJZA: já tudle posílal jeden námět na kráturu ISISce, ale asi si to schovala pro sebe :´(
    BARKAA
    BARKAA --- ---
    no, ja net mam, ale jako bych ho ani nemela..:-((( ale jinak, vazeni pratele, ano!:o)
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    LOJZA: je já bych ráda, ale momentálně doma bez netu:ú když stihnu téma tak zejtra možná bych paprskla svůj výplod
    pim pim*
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    Tak jak, zakreslíme dnes? Dal bych si nějaký environment nebo creature design...
    Máte někdo téma? Rozjel bych to od 21:00 do půnoci...
    BARKAA
    BARKAA --- ---
    no, povedene tedy, strejdo lojziku;-))
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Nástěnka aktuálně teď velmi dobrá= krysí doupě hlásí spokojenost.
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    přátelé bylo to boží:)
    potkat vás naživo mě též velmi potěšilo (až na stress z nestíhání poslední půlhodinku sem se veelmi bavila)
    tak doufám, že si to někdy zopáknem - zůčastnim se ráda)
    pif puff*sju
    BARKAA
    BARKAA --- ---
    ISIS: juuuu:o)
    LOJZA: e-e..:-(((
    nesedi mi to sem. zvolila bych mensi a jen tucny styl pisma tech nadpisu. a hlavne bez ovalku. tu zlutou bych pouzila maximalne na barvu pisma....:o)
    ISIS
    ISIS --- ---
    ISIS: ještě jenom dodatek k fotkám: ty dvě poslední s tím překrásným hermelínem se tam nakopírovaly omylem navíc... //takový hermelínek umím jenom já :P
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    ISIS: No, když se to bude nelíbit víc lidem, třeba někoho vyprovokuju, aby navrhnul design vlastní ;)

    Co se maratonu týče... Začneme obsazovat sloty jednotlivými zájemci? :)
    ISIS
    ISIS --- ---
    LOJZA: :) hele mně to přijde nesourodý s tím vrchním a celkově divný ..ale zas jen kvůli mě to nemá smysl předělávat, pokud ostatním nevadí :) já si zvyknu asi na cokoli /pokud to nemá křiklavé pozadí že mě bolí oči po přečtení prvních pěti slov.. .)

    spíš bych řešila maratooon :)
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    ISIS: Ňák takhle? :)
    ISIS
    ISIS --- ---
    LOJZA: určitě.. šlo by to ještě vycentrovat? .) /škemrá aleš s megaširokým monitorem heh
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    ISIS: Co takhle? Lepší? Myslím na výšku...
    ISIS
    ISIS --- ---
    /dobre.. mne se to proste nelibi 0:) ty ovalky
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    ISIS: Ono je skoro stejně dlouhé, jako to původní. Ale i to mě štvalo :D
    Ale když připlácneme žlutý banner "Téma" o něco výš a Crossover přesuneme na nástěnku, tak by to šlo, což?
    A nebo uvidíme... třeba to ještě nějak pošolichám & upravím... :/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam