• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ISISCZ vs SK - kreslířská bitva serverů, aneb dneska se to serve... (Nyx vs Kyberia)

    Kreslici stretko v BRNE?

    36 hlasy od 11 respondentů
    • 36.4% / 4 hlasy
    • 27.3% / 3 hlasy
    • 27.3% / 3 hlasy
    • 27.3% / 3 hlasy
    • 36.4% / 4 hlasy
    • 27.3% / 3 hlasy
    • 18.2% / 2 hlasy
    • 18.2% / 2 hlasy
    • 9.1% / 1 hlas
    • 27.3% / 3 hlasy

    po rozkliknuti zahlavi se zobrazi pravidla battlu + anketa...
    b_C forum na kyberii
    b_C jako FB skupina
    rozbalit záhlaví
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    ISIS: Jeišiš! No jo vlastně :)
    ISIS
    ISIS --- ---
    LOJZA: v sobotu ,ne?
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    Mydrimkůůů, zakreslíš s námi v neděli něcoo? :)
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    ISIS: trochu se toho bojim.
    ISIS
    ISIS --- ---
    HARAKOCZKA: taak a teď budeš nešťastný umělec! ...těšíme se co z tebe poleze za veledíla! :D
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    ISIS: sakra:(

    LOJZA: sakra, sakra :(
    ISIS
    ISIS --- ---
    LOJZA: ;D ,hlavně aby to vyšlo ,metody nechám na tobě..
    ad mydrim - netuším ,dle statistik čte si to tu ale nepřispívá, zkus se ho zeptat :) třeba se jen stydí .)
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    ISIS: Mydrim už úplně bojkotuje? Ale jinak slušná účast, slušná! ;)
    ISIS: Chech! Tak TENHLE program byla ještě docela pohoda. Ale zorganizovat a naplánovat Harakoczkovo "ztracení" mobilu v tramvaji, to byl oříšek! Jestli přes všechny pikle toho 19. opravdu přijde, asi budu muset zkusit místo aj-tý spíš vů-dů :P
    ISIS
    ISIS --- ---
    KYBERIA se hlásí k účasti:
    *jobotrox
    *(ormoš)
    *ninj
    *(kyberbubus -buďto dodatečně až se vrátí z chaty.. nebo mě napadlo že bychom mu poslali holuba ,ale zase než doletí na slovensko, tak bude asi po :/..)
    *(dazda -neslibuje ale možná příjemně překvapí .)

    ...ostatní se zatím nevyjádřili, jen siiilon a mirex že kreslit nebudou:(

    ISIS
    ISIS --- ---
    HARAKOCZKA: dává si na tobě specielně záležet.. ani nechtěj vědět kolik ho to šmírování vyjde :/ ..nechal si dokonce naprogramovat takovy program, který vyhodnocuje který ze všech tobě nevyhovujících termínů je ten úplně nejnevýhodnější ..... no fakt se činí :)
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    LOJZA: sakra. jak to děláš, že se vždycky trefíš do termínu, kdy nemůžu:( (tedy zřejmě nebudu moci)
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: Hmm, já u toho budu u nás na venkově asi spíš vínečkovat a šíšovat :) Ale pivečko by ke kreslení šlo taky, proč ne ;))
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    poďte rači na pivo:)
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    Nejakych tem by som sa mohla zucastnit aj ja, ak ma prilis nevycerpa moja neter :)
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    ISIS: Wow :)) Tak to ať si Mirex kouká udělat čas i na afterparty teda ;)
    ISIS: Jasan ;)

    A vlastně to all: předběžné avízo - Afterparty IV. bude 19. 4. (neděle) od 16:00 opět U Pecků (dám to po maratonu i do záhlaví).
    ISIS
    ISIS --- ---
    sakra ted mi doslo ze v promeskam zahajeni asi budu jeste v crossu :/ ..ach :( lojza mi ale posle sms tema a ja stejne nakreslim! :P
    ISIS
    ISIS --- ---
    JOBOTROX taky že zadá nějaké témy :) a možná si zaběhá i ó mocný ORMOŠ! :)
    ISIS
    ISIS --- ---
    !!!bacha, z kyberie mi od MIREXe prave prislo na gmail 8 tem!! 8) nebudu to cist dokud neprijde jejich cas. takze do vsech mezer v tabulce muzem doplnit mirexe a kdyby pripadne nejaka byla divna tak jeste zbyde nahradni :D
    BARKAA
    BARKAA --- ---
    STRYX: no jiste!;-)) ale ty, doufam, tez:o)
    LOJZA: tak to je holt budes muset dokreslit;-) anebo si nekomu rekni, at te v noci propleskne:-P
    TANAIS: no pockat, pockat.. ja se uz ted tesim, co napaditeho a vtipneho nam zase nakreslis ty;o)

    no, snad nebude vadit, kdyz se zase budou obrazky doposilat s lehkym zpozdenim, ale jen aby kreslil aspon nekdo! jsem zvedava na vyplody nasich unavenych mysli;-))
    ISIS
    ISIS --- ---
    mám strach o kyberii :(
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    LOJZA: výmluvy!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam