• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WENDA23LPG Sound eXperiment ((oo.!!.oo))
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    KOILER: tohle bych docela i bral...je to pekny...uloznej prostor to ma...akorat ty km najety...ale u tehle aut je to asi jedno ne...? Melcuv bratr jo...hm...dobre.......me se libi hrozne ta maska !!!...dal bych tomu hudlana :D
    KOILER
    KOILER --- ---
    PARILOSSS: hm ...to ma ted melcuv bratr
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    KOILER: no jako na to co si mi psal do posty tak to asi fakt chce uloznej prostor !!:-) ...ale jako asi do toho s tebou teda pujdu no..ale nemam moc penez !!! ...ted ta kara atd..!!
    KOILER
    KOILER --- ---
    hm kola na tohle .....jak sem koukal bude asi docela problem sehnat ....ma to moc obrovskouz tu stredovou diiiru ....snad jooo no ...obytnej neviiim neviim spis jen drevo a koberec ....a nejaky ty shovany stolky a zidle jinak asi nic ....je zapotreby zachovat naaaakladovy prostor....he ....od toho bude pick ...up
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    MUCHI :: HELMUT a ...???... ...furt mi nejak vrta hlavou !!!
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    KOILER: takze KolA Lak NarAzniK....a budu slintat...he :-) ...co budes to obytnovat ...? woe Sete :D
    KOILER
    KOILER --- ---
    PARILOSSS:to si pis ...woe
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    KOILER: No...to je jenom dobre...ja uz mam ty penize akorat nemuzu ted nikde nhajithhh tu posranou dodavku....kdybys o necem vedel tak dej vedet...uz sem skoro prmejslel i o tom Tranzitu ale jedine rok 2001 to uz jsou ty novejsi .-) ...ale uprednostnuju Vita a Transportery.......no sem zvedavej az s tou KAROU prijedes do gheTTa ...dej tomu naprDhell !! :-))
    KOILER
    KOILER --- ---
    PARILOSSS: no na hovno este se vyvaruje .....minulej vykend sem prosotkoval a na tenhle mam neschopenku takze z toho asi taky nic nebude...aaaaale uz se to rysuje..
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    KOILER: nazdar Marode....to je dost ze se taky obcas ukazes...co dodavka uz je ready ?...mission complete a nebo furt na ni makas ...?


    MUCHI: na ja prave taky ne...ale tyhle 2 jsou fakt dvojka .-)...s nima byla vzdycky fakt prdel :))
    MUCHI
    MUCHI --- ---
    PARILOSSS: no ci woe, tak teď mám vokno - vůbec si nejsem schopnej vzpomenout....
    KOILER
    KOILER --- ---
    nazdar kuciiiii... :))
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    MUCHI: no jasnneeeee..to jsou nemaly pohodari....hele a ten druhej ? Helmut a ??? :D ))))))))
    MUCHI
    MUCHI --- ---
    PARILOSSS: myslíš Helmuta..?
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    MUCHI: No na Chipa jsem zapomnel...ale toho moc neznam...nejvetsi prdel je z Radkem ale toho jsem nevidel tak 5 let tak uz ti ani nvm estli se vubec zname !!! a jak se jmenujou ty dva typci.?..kamosi Michala
    MUCHI
    MUCHI --- ---
    PARILOSSS: tak ono jich moc neni - zbejvaj už jeno CHIP a Vojtěch..... :))))
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    MUCHI: je mi to jasny...starej dobrej Muchi HC :-)...tak nekdy vyrazime az budou mit nejakou rezzzz :-) !! ...bych s nima docela rad pokecall !! ...s nekterejma ...moc jich neznam ...!!! treba Michal ,Zajic a hlavne kemo britva RADEK !! :-)
    MUCHI
    MUCHI --- ---
    PARILOSSS: no mě se právě ta jejich rychlost líbí - to je něco přesně pro mě.... :D
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    MUCHI: no neasi...akorat JZD hrajou hrozne rychlej HARDtekk !! ale tak co kazdej hraje neco !!!...vylozene spatny to neni....ale jednou jsem poslouchal Sherpu od PROSEXU a ten taky nehraje spatne .-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam