• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WENDA23LPG Sound eXperiment ((oo.!!.oo))
    KOILER
    KOILER --- ---
    nebo se tem zejet podivat a sksit dohnat nekoho tam
    KOILER
    KOILER --- ---
    jj .....udelal bych tam IL ......
    MUCHI
    MUCHI --- ---
    PARILOSSS: no počítám, že tak do měsíce bych za nima rád vyrazil.... takže to zkusim nahodit.... :)
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    KOILER: no to jako jo.....hele jako ono je to docela tezky ...ja JZD nevidam a ten prostor nvm jak zaridit ...kdyby nekdo z nich byl na nyxu tak se zeptam...leda ze by se zeptal MUCHI ..ale ten uz je taky moc nevidi ....skoro vubec bych rek.....ale jako rikal jsme ze az je uvidi tak at se nam zepta !! ....tam by to bylo fajn myslis ty MERCHOJEDY..?
    KOILER
    KOILER --- ---
    PARILOSSS: hm no ... aasi y to chtelo konecne doresit to agro a to auto ..co ten prostor u tech chocer...

    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    KOILER : Uz by to chtelo nejakou kalbu...zda se mi ze LPG trosku zaostava :(
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    KOILER: tohle bych docela i bral...je to pekny...uloznej prostor to ma...akorat ty km najety...ale u tehle aut je to asi jedno ne...? Melcuv bratr jo...hm...dobre.......me se libi hrozne ta maska !!!...dal bych tomu hudlana :D
    KOILER
    KOILER --- ---
    PARILOSSS: hm ...to ma ted melcuv bratr
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    KOILER: no jako na to co si mi psal do posty tak to asi fakt chce uloznej prostor !!:-) ...ale jako asi do toho s tebou teda pujdu no..ale nemam moc penez !!! ...ted ta kara atd..!!
    KOILER
    KOILER --- ---
    hm kola na tohle .....jak sem koukal bude asi docela problem sehnat ....ma to moc obrovskouz tu stredovou diiiru ....snad jooo no ...obytnej neviiim neviim spis jen drevo a koberec ....a nejaky ty shovany stolky a zidle jinak asi nic ....je zapotreby zachovat naaaakladovy prostor....he ....od toho bude pick ...up
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    MUCHI :: HELMUT a ...???... ...furt mi nejak vrta hlavou !!!
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    KOILER: takze KolA Lak NarAzniK....a budu slintat...he :-) ...co budes to obytnovat ...? woe Sete :D
    KOILER
    KOILER --- ---
    PARILOSSS:to si pis ...woe
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    KOILER: No...to je jenom dobre...ja uz mam ty penize akorat nemuzu ted nikde nhajithhh tu posranou dodavku....kdybys o necem vedel tak dej vedet...uz sem skoro prmejslel i o tom Tranzitu ale jedine rok 2001 to uz jsou ty novejsi .-) ...ale uprednostnuju Vita a Transportery.......no sem zvedavej az s tou KAROU prijedes do gheTTa ...dej tomu naprDhell !! :-))
    KOILER
    KOILER --- ---
    PARILOSSS: no na hovno este se vyvaruje .....minulej vykend sem prosotkoval a na tenhle mam neschopenku takze z toho asi taky nic nebude...aaaaale uz se to rysuje..
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    KOILER: nazdar Marode....to je dost ze se taky obcas ukazes...co dodavka uz je ready ?...mission complete a nebo furt na ni makas ...?


    MUCHI: na ja prave taky ne...ale tyhle 2 jsou fakt dvojka .-)...s nima byla vzdycky fakt prdel :))
    MUCHI
    MUCHI --- ---
    PARILOSSS: no ci woe, tak teď mám vokno - vůbec si nejsem schopnej vzpomenout....
    KOILER
    KOILER --- ---
    nazdar kuciiiii... :))
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    MUCHI: no jasnneeeee..to jsou nemaly pohodari....hele a ten druhej ? Helmut a ??? :D ))))))))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam