• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WENDA23LPG Sound eXperiment ((oo.!!.oo))
    LOSTINSPACE
    LOSTINSPACE --- ---
    Bravo pratele, prijde mi, ze si vzdicky udelate diskuzi, aby jste se mohli hadat :)

    viz: lpg.webz.cz ta dopadla jak dopadla taky proto, ze se to uz nedalo cist :)
    KADAS
    KADAS --- ---
    shamanic:::: hoj!!!
    KADAS
    KADAS --- ---
    z jakyho duvodu?! pokud nejakej duvod byl tak mi ho zatim nikdo nerek...zaclo a skoncilo to tim ze jsem volal melcikovy at nejezdi na moje narozeniny a na to konto mi rek at s vama nejezdim hrat..vic jsem s nim neresil,od te doby jsem ho ani nevidel a nemluvil s nim,ale to ty vis, vsechno ostatni co ty resis jsou jen spekulace,nebo to co slysis..tak pokud ten duvod vis,muzes se o nej podelit...
    HEERO
    HEERO --- ---
    : ))))))))))) n1
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    az prijedu domu, tak vas srovnam panove, todle se mi prestava libit!!! jinak cago kadi!!
    HEERO
    HEERO --- ---
    hm tak to jste tu debatku rozvedli fakt nadherně od tý doby co tu kadik ted chtel vyjadrit svuj nazor...omg pajo....
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---

    Hele KADAS: a ted mi rekni jednu vec....zrovna od tebe bych to chtel slyset...proc si myslis ze si byl vyhozenej ?????? ...chci to slyset ciste od tebe ...vsechno to co tady padlo jsou jen a pouze nazory nic vic...tak doufam ze te to nejak nevzalo ale chci to slyset .....???????
    HEERO
    HEERO --- ---
    KADAS: ja sem k tomu zadnej nedostal....ale nekoho se zeptam a dam vedet no...;)
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    KADAS: no prave ze vzdycky kdyz mas tyhle kecy tak si to myslim ..to je presne ono !!!
    KADAS
    KADAS --- ---
    HEERO: jo ale musi to mit line in...to si precti v manualu!!!
    KADAS
    KADAS --- ---
    a to ze jsem namyslenej hlaska neni nebo co?!
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    to jsou zase kecy...kurvaaaaaa :: nastupuje nova generace tvurcu :( ..ze si tyhle hlasky neodpustis..css ...
    HEERO
    HEERO --- ---
    KADAS: tu mp3 ti půjčim se všema kabelama co mam,uvidíš sám,jestli stim něco dokážeš nahrát,já se vtom fakt moc nevyznám,každopádně to má výstup na jakca (toho většího jak se dá dát do pc)....ok?
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    KADAS: vzdyt v pohode kazdej ma nejakej nazor..ty tez...estli si to cet tak vis...hrdosti stranou !!!
    KADAS
    KADAS --- ---
    zdravej nazor devcata, ale casy se menej a nastupuje nova generace tvurcu lpg..a pokud nekomu prislo prehnany domlouvat kalby,tak sory ale zatim jste pane paril porad jen u netu a nic se koukam nedeje!!to neni narazka ale holej fakt pac nevim co chces domouvat na kalbe s 10ti lidma,na to staci jeden, slo o to ze sme se nedokazali dohodnout na tom dalsim okolo toho,ne na tom kde a kdy se bude hrat...a to s tim namyslenim, to jsi me opravdu moc pobavil!!! opravdu moc...! tot nazor muj..
    HEERO
    HEERO --- ---
    KATCHENKA: fakt?a kdy naposled si mohla hodnotit můj názor s tvojim...seš kecka upovídana....
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    taky nechci aby to na LPG vypadalo takhle !!!!

    ...si nemyslete bando !!
    KATCHENKA
    KATCHENKA --- ---
    HEERO: to vypovídá o tom, že ne moc často mám stejný názor jako ty, ale tentokrá....ááno:-D
    HEERO
    HEERO --- ---
    PARILOSSS: hh cool:D
    HEERO
    HEERO --- ---
    KATCHENKA: nerada jo?hm tak to asi o něčem vypovídá......
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam