• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WENDA23LPG Sound eXperiment ((oo.!!.oo))
    = MAKE SOME FUCKING NOISE =
    PARTYLIST
    -----
    -----
    ---
    23.03.2012 KTL & LPG Bunkr Parukářka
    -----
    rozbalit záhlaví
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    SHAMMANIC: a presne ja rika MELCIK ..proc se do toho nejaka SHAMMANIC na NYXU sere kdyz s tim nema nic spolecnyho (a je ji do toho hovno)..... :DDD ...protoze se nudi v praci na nyxu ..he :)))) !!! takze asi tak !!!
    BE_NETWORK_23: to jako Dejvice zdravej Nusle..? .-)
    LOSTINSPACE: ty budes asi taky nejakej takovej ne ..? ...a ty si kdo...taky z protilehlyho kopce..? :))
    LOSTINSPACE
    LOSTINSPACE --- ---
    Perile, parile, ty ses porad stejnej kokot...popcorn+F5
    BE_NETWORK_23
    BE_NETWORK_23 --- ---
    a vy, pane Parile, neprudte:) nepiste o prude kdyz prudite ostatni! diky tomu jsou pak zpruzeni vsichni prudici okolo a pruda zapricinuje pouze dalsi prudu :D prude zdar!
    BE_NETWORK_23
    BE_NETWORK_23 --- ---
    nazdar banani :) jak je na protilehlym kopci?
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    si fakt trapna NYX plkacka...ktera jenom rada sleduje co ji kdo odepsal na nejakou prudu takze klid a kochej se .-) .....a neidluj tolik jo...?
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    SHAMMANIC: co to zase seres za hovna...ja se k nikomu nemusel prisrat .....nikdo nedela machry....ty akorat znuzene nyxujes a vis hovno...takovy mam nejradsi ...delas ze sebe nejakou LPG mamku a pritom tam ses to nejvetsi nic tak se nedelej...umis o tom akorat psat to je tak cely....tecka !!!! .....a mysli si ze fakt nevis jak to tam mame...mozna neco od Tomana jinak NICCC :DDD...ty znas vsechno z prekopanejch drbu .-) ...!!!
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    PARILOSSS: jezis prosim te... to ze s vama nevysedavam kazdej den v dyni nebo v kyklopovit a nevoziram se, neznamena, ze nevim jak to tam mate... zrovna ty ses k nim prisral jako ten nejposlednejsi, tak tady nedelej machry!
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    SHAMMANIC: http://em303.rajce.idnes.cz/foto_milada_16.11_-urna_d%B4n_%B4b_friendz/
    SHAMMANIC: to se radsi zdrz protoze dneska uz o tom vis uplny nic !!! ...jenom remcas !!!
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    PARILOSSS: zdrzim se asi komentare, pac si mysim, ze bysme se chytli .) kazdopadne stepanka dobra...
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    hlavne kdyz nebude vadit, ze se tam neco znici, to si mysim, ze je nejdulezitejsi .) a uka ne jak to tam vypada..
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    jj ...ted jsem nasel par fotecek .-) ...to by docela slo...ale je to proste byt :DDD ..na LPG akorat !!!!
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    SHAMMANIC: nic jsem nenasel !!!
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    SHAMMANIC: no radsi to resit nebudem jelikoz ono neni co .-) ...pac si nikdo na nic nehraje.....kdyz to nezaridim ja tak nikdo...ber to takhle....jeste ma bejt Rychta na Stepance tam jsem psal a volal a tenhle tejden mi ma zavolat !!!
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    ok
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    SHAMMANIC: ted to sjizdim .-)
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    PARILOSSS: ani na tom myspace jo?
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    PARILOSSS: nebudem to resit jo...
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    SHAMMANIC: tam nejsou...uz jsem koukal !
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    SHAMMANIC: co to zase meles za hovna !!!! ...vubec nevis... muzes mi rict na co si hraju a jeste mi rekni na co si tady hrajes ty ...?
    SHAMMANIC: no tohle si prave nedokazu predstavit :) ..leda tak jako byt 1+1 he :))
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    PARILOSSS: se podivej tady, treba tam maj naky fota http://milada.org/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam