• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WENDA23LPG Sound eXperiment ((oo.!!.oo))
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    tohle je moc pekna slecna :DDD
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    MUCHI: Muchi uz si se nejak rozhoupal k navsteve JZD ...??? ..si rikal mesic a to uz nejak tak bude ne..?
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    MUCHI: Tak vis jak....ja rad odpovidam nic vic...jinak to zas tak nejak moc nezeru !!!!....se tady spis obcas snazim zabavit v praci...a vcera byla zrovna fakt nuda !!! .-)
    MUCHI
    MUCHI --- ---
    PARILOSSS: no hele, fakt to dobře nesnášíš.....na kritiku reaguješ zbytečně vztahovačně - prostě to působí, že ti nikdo nesmí říct nic špatnýho....
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    BE_NETWORK_23: Ale problem je v tom ze to unasim docela dobre a nebo snad ne ??...to ze si za nej kopal vim....a to ze jsem to driv kopal jako guest to je taky fakt ale doba se zmenila !!! S tim vyhazovem je to vec jinejch a taky me serou takovyhle veci ...si myslim ze takovyhle veci se delaj kdyz je neco v neporadku a nebo ne...? ...kazdopadne se zeptam jelikoz me to zajima .-)...
    LOSTINSPACE: hele cece to ze si me moc nepamutejes neni moje chyba ale je fakt ze ze zacatku jsem moc nejezdil.....a estli LPG ma nejakou vtipnou historku tak o ni nvm...ale muzes se o ni s nama podelit.....kazdopdne nazev LPG se mi nikdy nelibil ani nelibi !!!to je vec nazoru !!! .......nerikaj ti nahodou Dawe ..? ...jako prudit muzes ale nvm estli si pomuzes !!! .....


    SHRNUTI ::::: jak uz jsem dneska rikal doba uz je jina a ty hroty ktery prozival kazdej z vas je 3 roky back....!!!! ...takze tohle bych nechal bejt... ....takze teda o co vlastne jde ...? nekomu z vas vadi ze sefuju LPG mistnost ..? a nebo si myslite ze ten kdo sefuje mistnost na nyxu je kralem i v realu....blbost...ale reknu vam jedno dneska uz jsem stejne rovnocej clovek....uz tam nejakej patek jsem !!! ....jedinej kdo muze radne sefovat LPG je clovek kterej toho vlastni hodne a to ja fakt nejsem....jelikoz tam nic nemam ale to nemeni nic na tom ze nemuzu zalozit LPG mistnost.....proste rikejte tomu NUSELSKY GHETTO ....a nemyslim nic spatne ''
    BE_NETWORK_23
    BE_NETWORK_23 --- ---
    a propo opakovani matka moudrosti :) http://lpg.webz.cz/
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    BOREC: no kdyz to rikas ty... tak to asi bude pravda cece ;)
    BOREC
    BOREC --- ---
    SHAMMANIC: promin ale ty musis bejt strašná píča :)
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    BOREC: radoby vtipne...
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    BE_NETWORK_23: jupi...
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    LOSTINSPACE: :D hezky pekne
    BE_NETWORK_23
    BE_NETWORK_23 --- ---
    PARILOSSS: klid! pokavad neuneses konstatovani druhych a hned jdes do ofenzivy, tak je to tady vazne asi jenom 'eXperiment 23'.. ja za LPG taky kopal v dobach jeho rozkvetu:), ale tebe pamatuju jako necekanyho guest DJe...

    ad vyhazovani - ze sound systemu se da vyhodit? (ono takhle - pokavad citis, ze se ti pevna puda pod nohama pomalu ale jiste hrouti a vsechno co udelas, byt prapuvodne zamysleno v dobrem slova smyslu, se nakonec zamete pod koberec, citis beznadej a je lepsi opustit zvuk na vlastni popud sam...)
    ad LPG - ohledne nazvu zkus natuknout Dvodlu ci Kadase..

    a nebud vztahovacnej, woe! xD
    BOREC
    BOREC --- ---
    SHAMMANIC: a jak to vypadá ? :)
    LOSTINSPACE
    LOSTINSPACE --- ---
    PARILOSSS: Takze kdyby hral, pamatoval bych si to.... Ano, to sem napsal, ze tomu tady "sefujes", nebo ne ? Co se tyce urazeni, tak jestli byla tenkrat vhodna doba pro tebe, tak si treba mysli, ze ted je vhodna doba pro me.O tobe taky nikdo nevedel co jsi zac...
    Jo a kdyz ses z rodiny, tak by si snad mohl vedet, jak ten nazev vznikl ne ? Myslim ze se k tomu traduje celkem vtipna story, tak ti ji snad v hospode nekdo povi...
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    BOREC: taky to pak vypada takhle....
    HEERO
    HEERO --- ---
    no tak nrkt nejsou zrovna acid:D
    BOREC
    BOREC --- ---
    promin ale drogy mam vyhradne pro svou potrebu :)
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    BOREC: aspon ze ne panenky, to by byla spatenka :D
    BOREC
    BOREC --- ---
    jí fláknu takovou příště, že se jí hlavička 2x protočí :)
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    PARILOSSS: v tom budou jeste nejaky stary afery :))))) D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam