• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WENDA23LPG Sound eXperiment ((oo.!!.oo))
    = MAKE SOME FUCKING NOISE =
    PARTYLIST
    -----
    -----
    ---
    23.03.2012 KTL & LPG Bunkr Parukářka
    -----
    rozbalit záhlaví
    BE_NETWORK_23
    BE_NETWORK_23 --- ---
    SHAMMANIC: u-kaž prso!!! nebo klidně dvě!!!! :*
    HEERO
    HEERO --- ---
    SHAMMANIC: lol:DD
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    BE_NETWORK_23: vyhodte to hovno!!! vyhodte to hovnoo!!!!
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    PARILOSSS: nehlasa, ale chova se, to mas prast jak uhod...
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    KADAS: a jako ja sem vosk jo?? tssssss
    BE_NETWORK_23
    BE_NETWORK_23 --- ---
    xDD
    HEERO
    HEERO --- ---
    :D
    BE_NETWORK_23
    BE_NETWORK_23 --- ---
    ja ze sebe ani nechci na internetech moc velkyho chytraka, bo se vzdycky najde nekdo, kdo se pri prvni mozny prilezitosti snazi prechytracit toho druheho..

    ano, jsi zdatny anglictinar!

    ano, to dole je spatne!

    ano, jsem zrejme ta nejspatnejsi osoba pod sluncem, ne-li vubec:)

    a budu si remcat! :)
    HEERO
    HEERO --- ---
    nvm jestli si špatnej, ale děláš ze sebe moc velkýho chytráka:
    pokud je to smysl, jak ty řikáš, o kterém už tu byla řeč, jako že asi jo, tak se neužívá členu "a" ale "the", slovo mighty jestli že si tim chtěl říct "mocný" se v tomhle smyslu neužívá, užívá se spíže výrazu "violent" nebo "stronger" nebo "forcible", jelikož mighty v angličtině vyjadřuje množinu pravděpodobnosti a dummy=fígurína,panák, jestli že si chtěl říct blbý tak je to dumm
    ale to jen tak, aby už si konečně držel hubu
    BE_NETWORK_23
    BE_NETWORK_23 --- ---
    HEERO: it´s a sense..incredible mighty sense of entusiasm and dummy people :D but perhpas i am wrong..?! stop me, somebody STOP ME! :))
    HEERO
    HEERO --- ---
    BE_NETWORK_23: ještě mi řekni kde si to vyčet ty doktore....:)
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    KADAS: muzes to zkusit ...estli z toho neco vyctes :)) tak klidne ...co ty a veekend..? ... ::::... : : .: . ... .: :...
    KADAS
    KADAS --- ---
    to delam,mozna bych mel cist bud jen ty tecky a carky..nebo maximalne 3 slova!!!
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    KADAS: bohuzel nad tim premejslim .-)..akorat to chce cist od zacatku az do konce ...
    KADAS
    KADAS --- ---
    prides mi tady v tech diskuzi trapnej, netahej do toho furt nejaky vyhazovy nebo melcika,to s tim nema nic spolecnyho..obcas premejslej co napises!! nebo to vale nakonec dostanes taky!!
    BE_NETWORK_23
    BE_NETWORK_23 --- ---
    psychiska porucha?! nadmerny vyskyt tecek a vykricniku znaci v mnoha pripadech jistou mozkovou disfunkci (pozor, neplest s dis-beatem:D) ci chemickou nerovnovahu v mozku :)
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    KADAS: TAK TOHLE JSEM NEPOCHOPIL ALE TO JE JEDNO....!!!! ...!! ...ty si umis vzdycky nekde neco najit to je fakt smutny...!!....nechapu te !! ...me je nejaky LPG u prdele :))) ..asi takhle pac to nehraje :DDD ...a i kdyby :DDD ..sry .-) ...Lol...rekni o co ti zase de ? ...to ze mas u LPG END neni moje chyba to mas ty s Melcikem tak me do toho netahej ja uz sem ti k tomu rek kolikrat svoje..je to mezi vama jalikoz my s tim nic nezmuzem... !!..ver never je to takkk...tvuj boj.. !!... :( ...ted se ti fakt smeju ...!! ..nikdo tady nehlasa ze bych nekam povysil a nebo toho tolikk zaridil...mozna klucí z protejsiho kopce .-)...ja sem furt tam kde jsem byl TY GOLD METALEEEE....parada .-) ...a nebo se fakt ta doba KURVA meni :(((( ...!!!!§!!!!
    HEERO
    HEERO --- ---
    :)
    KADAS
    KADAS --- ---
    LOSTINSPACE:
    BE_NETWORK_23:
    pro oba!!! dobre vy dva!! on mu to casem nekdo snad vysvetli..on uz toho tolik udelal a dokazal ze by si zaslouzil lpg metal kterej jsme vymysleli my!! to je vtipny..a taky panove je mi jasny ze z toho dvodla stastnej nebude ani neni!! ale jak rika paja casy se menej !! :))))) parada
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    HEERO: la pardona meeeeeeen
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    ELESDY: :DDD neasi .....hele no nic letim na jedno ukrutne rychle :) ....tak se maj krasne ELESDÝNEČKOOoooo ...pa
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam