• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WENDA23LPG Sound eXperiment ((oo.!!.oo))
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    SHAMMANIC: Sama si mi rikala ze na to mas tejden tak co furt resis ...? ...se snad v tom Boileru domluvime ne ...takze si to nech tam ...tam nam o tom vsem co tu blejes budes moci zaspivat a dokonce pred celou bandou (SOLO) princezno.-)
    WENDA23
    WENDA23 --- ---
    SHAMMANIC: nechapu co se do toho tak seres normalne to proberem v boileru
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    WENDA23: taky ji trosicku nechapu pani dulezitou :DDDD
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    SHAMMANIC: si fakt krava vymastena...se prober holka !!!!
    WENDA23
    WENDA23 --- ---
    SHAMMANIC: co to tady furt resis di uz do prdele
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    jinak tady pokracovani... dostavame se z bodu mrazu na 1 stupen tywe
    ____________________________________________________________________

    venda (11:50:52 26/11/2008)
    uz sem konecne pochopil jak si mi psala tos nemohla napsat jako cely lpg proc si se ptala jako by to bylo jen pro me?

    shammanic (11:51:48 26/11/2008)
    casto te nekam nekdo zve?? samotnyho... nemam ted cas to resit, kdzy uz to chapes, tak si to nak rozmysli a dej mi vedet, mam dost prace

    venda (11:52:45 26/11/2008)
    no ale jak sama dobre vis nezalezi to na me

    venda (11:52:52 26/11/2008)
    jen na me

    shammanic (11:53:44 26/11/2008)
    no tak to snad rikal paril, ze to rekne melcikovi ne, ste dementni, ze si nedokazete zavolat a domluvit se jako, nebo v cem je problem, nechapu... jestli v sobotu budete vsichni, tak mi reknete, jak ste se rozhodli..

    venda (12:09:32 26/11/2008)
    no presne tak
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    KOILER: no me to prave neprekvapuje .)
    WENDA23
    WENDA23 --- ---
    SHAMMANIC: co to tady zase meles andyno ani si sem nedala celej ten nas rozhovor a nechapu proc tady resisi to ze nechci je do pekelnejch dolu jeste s lidma ktery sem v zivote nevidel
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    KOILER: Neasi ::: Hi Koilere....napad dobrej...ale tenhle napad uz padnul davno pred miss ShaMManiC ...jenom tak aby vedela kdyz vi teda vsechno :)))D....prostor dobrej vsechno ok ....akorat je zima je to na bodu mrazu a taky by se mi nechtelo zrovna 2x ridit 100km na ceste back atd. ...a mam strach ze by tam nekdo v tohle rocni obdobi z Ghetta nebo z Praglu prijel.... kazdopadne v SOBOTU se uvidime w BoilerU DETEKTIVE :DDDobrou :)

    ANDREJKO : Hlavne tu nebrečččččč :DDD
    KOILER
    KOILER --- ---
    hm...neviiim no mysliiim si ze pekelny doly stojej za peknou picu....je tam ziima a lidiii tam zrovna 2xmoc taky nejezdiiii...a jinacc domluva v ghettu byla vzdy a je na bodu mrazu ... :) ...ze vas to este prekvapuje ...
    BE_NETWORK_23
    BE_NETWORK_23 --- ---
    LOSTINSPACE: to jsem lolfas.. ze mne to netrklo xD
    LOSTINSPACE
    LOSTINSPACE --- ---
    BE_NETWORK_23: ehm napovim ti: "HLOUPA HOLKA" ... nooo?

    BE_NETWORK_23
    BE_NETWORK_23 --- ---
    SHAMMANIC: jestli vono to nebude nejaky cinkly, ivane..?! .)
    LOSTINSPACE: gdo je martina?
    LOSTINSPACE
    LOSTINSPACE --- ---
    SHAMMANIC: to si ji vystihla uplne presne:D:D
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    LOSTINSPACE: kdo je blbej, je halt blbej .)
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    vcera mi psal vecer paril a obhajoval vendu tim, ze to spatne pochopil.. ze prej myslel, ze chci aby tam hral sam... a ze nic nevim.. a ze sem hloupa, ze sem to taky nepochopila jako venda..

    ..NO TAK NEJSOU VONI DOBRY KAPA PRO LPG...??
    LOSTINSPACE
    LOSTINSPACE --- ---
    SHAMMANIC: nojoo, martina, uz sem to s ni resil pred x a skutek utek..
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    KATCHENKA: no dyk to je vono ne...? takle se dela dira do sveta, odmitanim nabidek, prece LPG! to si zvou nekam kazdej den.. naky pekelny doly, co to je.. a kdo sem vlastne ja?? vim uplnou pycu jak to ted je.. a ani uz nejsem ghettarka prece...
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    LOSTINSPACE: ty radsi rekni svy kamosce, at si da nakou jinou ikonku vole .)
    BE_NETWORK_23: a ty nemel hyml hergot fagot :D
    AUTIST: ve svy podstate je... nebo aspon ja ho tak porad beru a brat budu, coz mysim, ze vicero lidi... za tento prapodivny zadrhel nemuze..
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    HEERO: jo to je ono no... to sem mohla tusit, ze kdyz to nahodim tady, ze to bude presne a tooo a tooooo... a tamdle todle... to me nebavi a nedivim se absolutne kadikovi, ze ho todle taky unavuje, jednat s temahle lidma o necem...

    vysledek je spise o nicem... a muze mi paril 100x rikat ze vim pycu jak to je... vidim co vidim, samy lenochy, ktery maj akorat plnou hubu kecu a velky ramena, ale kdyz prijde na vec, tak hovno hovno...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam