• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WENDA23LPG Sound eXperiment ((oo.!!.oo))
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    BE_NETWORK_23: ja te chapu...ale zatim nikde problem nevidim rekla tejden ..tak ok ....tak ji bylo receno ze se v sobotu domluvime v komplet bande.-) ....nvm proc to omlejva furt do kola a zrovna tady !!!...ja ji to nemuzu rict za 5 lidi estli jo nebo ne ....srazy mame jednou mesicne a myslim ze to fakt staci .-) ....vsechno klape tak jak ma....nvm kam na to miss Endy chodi .) asi nejaky tajny zdroje nebo ti cece nvm .-) ....kazdopadne bych to neresil jelikoz je to fakt zbytecny...vis sam !!!
    LOSTINSPACE
    LOSTINSPACE --- ---
    BE_NETWORK_23: Marna snaha, toe jak hucet do dubu:]] Hlavne se ted PariloSSS naucil pouzivat "Hlavne nebrec!" coz kobinuje s "Nebreččč!" a to uz je i na me trosku silny kafe, tak bych radsi moc neprovokoval:D popcorn+F5 a jedem...
    BE_NETWORK_23
    BE_NETWORK_23 --- ---
    LOSTINSPACE: LOLfase?
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    Andrejko zkus tohle treba ti to pomuze::vyzkousej si drogy online :DDD



    http://www.blog.pxforce.com/internetova-reklama/vyskysaj-si-drogy-on-line/
    BE_NETWORK_23
    BE_NETWORK_23 --- ---
    !!! nebrat jako utok na neci osobu/cest bo neco podobnyho !!!

    ciste hypoteticky....imho co se vzit do kuze cloveka, kterej nekomu slibi, ze by jeho kamosi mohli zahrat na nejaky akci (coz v pripade Dolu plati dvojnasob...i kdyz ten prostor bytostne taky nemam rad:) a rad by, aby byli podminky atd. domluveny predem a hlavne VCAS a vy namisto do dotycneho rejete, ze hroti a na vsechno je spousta casu do soboty do Boileru, zatimco nejste s to se sejit v tejdnu na pivaka vsechno v klidu probrat (mluvim z vlastni zkusenosti..ne u LPG) :P

    nedivte se Andrejce, ze je nabrousena (ja sam bych byl v jeji kuzi taky), nebot obecne vzato - neco vam nekde u nekoho domluvila a vidi, jak nekde ta komunikace vazne a nez se rozhoupete, tak je po deadlajnu, kdy je potreba termin potvrdit na stopero...z kalby nakonec sejde a budete dal jenom fnukat...
    LOSTINSPACE
    LOSTINSPACE --- ---
    SHAMMANIC: jak rikam, mas to tezky...


    BE_NETWORK_23: to my vyndej lofase todlecto :D:D
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    hlavne nebreč !!!
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    a este teda mi to neda a musim neco rict...

    vo tech dolech sem vam normalne rekla v pondeli, normalne sme si v pondeli rekli, ze v sobotu to proberem, ja to tak rekla i tomu typeckovi... druhej den me doma na icq votravuje paril ze sem to nepochopila, dneska me votravuje venda...

    nevim proc ste mi teda psali, kdyz ted me tady rikate, jaka ja sem hrotilka... hrotite to tady akorat vy.. nejste schopny se na nicem ale na nicem domluvit normalne.. jakmile se vam rekne neco, co se nelibi, tak mate vohen u prdele hnedka a uz to lita...

    od pondelka pocitam s tim, ze se domluvime v sobotu...

    tady to auditko LPG - na co ste ho delali?? kdyz ani nemuzu informovat lidi, ktery to jeste trochu zajima vo tom, jak to vypada s vasim hranim co??

    postradam jakoukoli logiku...
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    WENDA23:
    PARILOSSS:
    TO CHCE KLID KLUCI...

    KAZDOPADNE, KDYZ SEM VYMASTENA KRAVA, TAK BEZTE VOBA DO PRDELE... TODLE ZA TO, ZE VAM NABIDNU, ZE MUZETE NEKDE HRAT, FAKT POSLOUCHAT NEMUSIM...

    BE_NETWORK_23
    BE_NETWORK_23 --- ---
    to je na popcorn todle.. xD
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    WENDA23: jj moje rec... !!! ..proste hrotilka
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    SHAMMANIC: Sama si mi rikala ze na to mas tejden tak co furt resis ...? ...se snad v tom Boileru domluvime ne ...takze si to nech tam ...tam nam o tom vsem co tu blejes budes moci zaspivat a dokonce pred celou bandou (SOLO) princezno.-)
    WENDA23
    WENDA23 --- ---
    SHAMMANIC: nechapu co se do toho tak seres normalne to proberem v boileru
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    WENDA23: taky ji trosicku nechapu pani dulezitou :DDDD
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    SHAMMANIC: si fakt krava vymastena...se prober holka !!!!
    WENDA23
    WENDA23 --- ---
    SHAMMANIC: co to tady furt resis di uz do prdele
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    jinak tady pokracovani... dostavame se z bodu mrazu na 1 stupen tywe
    ____________________________________________________________________

    venda (11:50:52 26/11/2008)
    uz sem konecne pochopil jak si mi psala tos nemohla napsat jako cely lpg proc si se ptala jako by to bylo jen pro me?

    shammanic (11:51:48 26/11/2008)
    casto te nekam nekdo zve?? samotnyho... nemam ted cas to resit, kdzy uz to chapes, tak si to nak rozmysli a dej mi vedet, mam dost prace

    venda (11:52:45 26/11/2008)
    no ale jak sama dobre vis nezalezi to na me

    venda (11:52:52 26/11/2008)
    jen na me

    shammanic (11:53:44 26/11/2008)
    no tak to snad rikal paril, ze to rekne melcikovi ne, ste dementni, ze si nedokazete zavolat a domluvit se jako, nebo v cem je problem, nechapu... jestli v sobotu budete vsichni, tak mi reknete, jak ste se rozhodli..

    venda (12:09:32 26/11/2008)
    no presne tak
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    KOILER: no me to prave neprekvapuje .)
    WENDA23
    WENDA23 --- ---
    SHAMMANIC: co to tady zase meles andyno ani si sem nedala celej ten nas rozhovor a nechapu proc tady resisi to ze nechci je do pekelnejch dolu jeste s lidma ktery sem v zivote nevidel
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    KOILER: Neasi ::: Hi Koilere....napad dobrej...ale tenhle napad uz padnul davno pred miss ShaMManiC ...jenom tak aby vedela kdyz vi teda vsechno :)))D....prostor dobrej vsechno ok ....akorat je zima je to na bodu mrazu a taky by se mi nechtelo zrovna 2x ridit 100km na ceste back atd. ...a mam strach ze by tam nekdo v tohle rocni obdobi z Ghetta nebo z Praglu prijel.... kazdopadne v SOBOTU se uvidime w BoilerU DETEKTIVE :DDDobrou :)

    ANDREJKO : Hlavne tu nebrečččččč :DDD
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam