• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILANLXROHAŘ - všestranný lovec
    rozbalit záhlaví
    NEPHALEM
    NEPHALEM --- ---
    Zdravim,
    nabizim stenata MOK bez PP... rodice s PP bez DK... jeste zbyvaji tri pejsci a lidi je dost, ale rad bych udal lidem, co vedi o co jde:) znate to... destruktivni rasa s neomezenou porci energie ale zaroven velmi ucenlivy a oddany kamosi... Urcite pro nekoho domu a ne do kotce...

    narozeno 15.1. takze k odberu nejdriv pulka brezna...

    zajemci prosim vzkazem. Nejde mi o to se jich zbavit... hledam v tomto smeru tedy pouze erudovane jedince...
    ALIANOR
    ALIANOR --- ---
    Zdravim.

    Shanime rozumne majitele pro rocni fenu Italskeho ohare.
    Znama ponekud precenila sve sily a ke dvoum klukum honicum si poridila i Ginger. Dle PP se jmenuje Audrey From The Far Country, matka Borgia dei Giotto, otec Zimbo Compatriota di Bonfini. Majitelka na fenku nema cas, zustava doma sama i 12 hodin a pochopitelne nici veci. Jinak ma zakladni poslusnost. Majitelka je ochotna udelat jeste RTG a pripadne vystavu na uchovneni, ale zkousky ne, na ty pry cas ani chut nema :(

    Pokud mate nekdo zajem, nebo o nekom rozumnem vite, prosim do posty.
    A prosim ne zajemce o psa do kotce.
    HANUSCHA
    HANUSCHA --- ---
    WESSNA: mě se tam líbil kulatej s rantlem snooozee,ale velikost je pouze 71cm což je málo.ten už ten polštář měl pěknej.
    WESSNA
    WESSNA --- ---
    Já jsem jim na ten 85 s rantlem přihodila deku, ale chrápou na něm s velkou oblibou i bez ní. :)
    HANUSCHA
    HANUSCHA --- ---
    tak jsem byla na prodejně a měli tam ten 85 cm manmat oranžový, ale teda nějak mě nepřesvědčil. ten polštář byl takovej splácnutej. ale nakonec jsem koupila polštář od manmatu 90 * 70cm pěkně tlustej nepromokavej,akorát hodně šustí,budu na něj muset dát nějakej starej povlak na polštář.šupla jsem ho do plastovýho pelechu a je to:)
    OPI
    OPI --- ---
    WESSNA: jéé ten je super, asi pořídím další :)
    HANUSCHA
    HANUSCHA --- ---
    WESSNA: ja jim včera psala mejl,ale ještě neodpověděli.no,nemám to tam tk daleko,tak tam zajedu i s pesem:)
    WESSNA
    WESSNA --- ---
    HANUSCHA: Můžeš si ho objednat, na prodejně prohlédnout a případně nevzít ;)
    Jinak ta jejich pobočka na pankráci je hodně malinká, takže si nejsem úplně jistá, doporučuju zavolat předem a zeptat se holek, jestli ho tam mají :)
    HANUSCHA
    HANUSCHA --- ---
    Mathea:tyjo ten taky vypada dobre.koukala jsem po netu a je jich celkem dost na vyber akorat se bojim,aby se ta vypln hned neseslapala a byla furt naducana.dik za info.nevim vubec teda ktery poridit
    HANUSCHA
    HANUSCHA --- ---
    Wessna:jj na ten jsem koukala,zitra chci zajet do spokojenyhopsa kouknout zda ho tam nemaj vystaveny,pripadne poridit,kdyby se libil.dik za info
    WESSNA
    WESSNA --- ---
    HANUSCHA: Mám od manmatu tenhle: http://www.spokojenypes.cz/latkove-pelisky/manmat-pelech-komfort-med-cer-l-85cm?id=79184 nejvíc v něm spí fenka BOT (57cm výška/59cm délka), ale vejde se do něj i pes (63cm/63cm), je z jemnějšího materiálu, ale máme ho od vánoc a zatím žádný zásek (poničení), i když si psiska občas rolují vnitřní polštář. Je to příjemné jako spacák, i skladné, hodlám ho využívat na cestování.
    Má protiskluzový spodek, takže by ani nemusel ujíždět.

    Jinak těch jejich 85cm je od vnějšího okraje v nejširší části, ale je dobře muchlací, takže se dá rozvalit i na větší velikost díky těm okrajům ;)
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    HANUSCHA: Ja mam tyhle http://www.fler.cz/zbozi/pelisek-cubbe-100-x-80cm-vodeodolny-4461567 a jsem spokojena. Vse se da rozlozit a vyprat, docpat v pripade potreby.. A nestoji to az takovej ranec.
    HANUSCHA
    HANUSCHA --- ---
    OPI: dík za info. koukala jsem na pelech od ManMatu, ale dělají největší 85 cm.Musim změřit ten co ted máme, abych věděla rozměr. Má teď celkem obří tak se obávám, že manmat bude malej.
    OPI
    OPI --- ---
    HANUSCHA: mám tento jen přes aukro kde byl mnohem levnější a jsem s ním hodně spokojená a že už jsme vystřídali pelechů...jediná nevýhoda je že na plovoučce hodně klouže ale to asi každý..já jsem pod něj pořídila kousek koberce a už je to vpohodě :)
    Pelech pro velkého psa 120 x 85 cm EU
    http://www.market123.cz/cz-detail-569360-pelech-pro-velkeho-psa-120-x-85-cm-hnedobila.html
    HANUSCHA
    HANUSCHA --- ---
    ahoj,chci pořídit psovi mok nový pelech. má ted plastový s polštářem. chtěla bych nějaký s vysokými okraji a omyvatelný z nějaké omyvatelné látky. máte někdo tip/zkušenost?z obrázků na netu těžko porovnám kvalitu.díky
    RYTTE
    RYTTE --- ---
    Ahoj, odstěhovali jsme se z Prahy, ale občas tam potřebujeme přijet, tak hledáme, kam občas na dva dny svěřit psa na hlídání. Je to tříletý pes, který je na nás bohužel dost fixovaný. S jinými psy vychází v pohodě, problémy jen na vodítku občas zlobí.Budu ráda i za tip na nějaký osvědčený psí hotel. díky
    MANA002
    MANA002 --- ---
    Zdravim, máme s přítelem krátkosrtého německého ohaře 8 let, pohodář...Chtěla bych se zeptat zda ste někdy slyšeli nebo viděli, že když si holka před ním krkne, že odejde z místnosti. U nás doma mi to dělá pravidelně, přitom u přítele mu to nevadí.)připadá nám to dost divné a fakt by nás zajímalo jestli to dělají i jiný ohaři :D..
    YOT
    YOT --- ---
    Z vlastní zahrádky...

    (sorry za velikost)
    YOT
    YOT --- ---
    YOT
    YOT --- ---
    ZUZIK: S tím voláním bych byl asi opatrnej. Spoustu lidí to dokáže naštvat. Mě se víc osvědčilo buďto situaci ignorovat poslat čubu do předu a mazat z dosahu. Případně říct pardon. Pokud ty lidi neznaj tvýho psa tak to berou jako útok. A v případě kdy jde o nějaký bišonkoidní kremrole tak je to většinou průšvih proto že ty máš toho loveckýho ohaře a oni maj malýho hodnýho pejska kterej je přece vždycky oběť. Co na tom že se ten ohař pro jistotu krčí když vidí malou uňafanou bílou hroudu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam