• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HONDZIQHOT ROD
    rozbalit záhlaví
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    BOBASH: no já je sem cpu, protože se mi líbí víc než ty naleštěný hot rody.. jsou moc uhlazený..
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    Tohle taky není zlý...


    KINGFISHER: kolik lidí tady zná rozdíl mezi hot rodem a street rodem?
    Navíc sem stejně všichni cpou rat rody...
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    HONDZIQ: mě tak napadlo.. nechceš to tady rozšířit trochu? Hot rods, Street Rods & Lead Sleds ...
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    a nějaký ty olověný sáně..





    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    základ je typ Jakob, prakticky první vyrobený Volvo..







    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    všechno je PV 544 (nebo 444) .. poslední je amazon..































    HONDZIQ
    HONDZIQ --- ---
    holyfuck já řikal že volvo nikdy nemůže bejt hot rod:(
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---


    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---


    BOBASH
    BOBASH --- ---
    HONDZIQ: Volvo může být hot rodem - třeba takovej V8 Amazon by byl hodně cool...
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    HONDZIQ: já v tom Porschi vidím plečku a nic jinýho. To předtím vypadalo (a podle toho, co jsem o něm kdysi čet tuším na Jalopniku), že je docela krutý (snížení a tak, nejspíš v něm bude i solidní motor - má to tuším nějaká dílna přes tyhle placatý VW v L.A. nebo tam někde). Ale ta 911 vypadá prostě jako plečka, o kterou se nikdo nestará.

    Po pravdě řečeno už tenhle přístup "orezlá plečka je cool, hlavně že má díry v kastli" nechápu. Rozumím autu, který vypadá zašle a přitom je našláplý (moje se k tomu začíná blížit...), ale touhu po dírách v kastli a odpadávajících kusech jsem nějak nepochopil a asi ani nepochopím. Navíc to začíná bejt stejně módní jako dřív naleštěný hot rody, akorát prostě už není in mít metrosexuální chromy a fialovej lak, ale je in mít díry v plechu.


    KINGFISHER: amerika z počátku 50s, udělaná jako rat rod/custom/hot rod/gasser/cokolivpodobnýho takový peníze bude stát, zvlášť pokud to bude cokoliv zajímavějšího, jako '49-50 Mercury a podobně. Dá se možná postavit něco za dvě kila, když seženeš brutálně levnej základ a doskládáš to, ale oni ty auta prostě levný nejsou a stavět roda taky není zadarmo. Úpravy motoru, podvozku, ono i udělat kastli a stříknout do matu něco stojí, nemluvě třeba u top chopu, bez kterýho spousta aut vypadá blbě a kterej sám přijde na hříšný peníze a navíc to tu nikdo pořádně neumí...
    HONDZIQ
    HONDZIQ --- ---
    tak se uklidníme a vrátíme se k původnímu zámeru týhle diskuze. Nerad bych byl obhroublej ale vaše vzájemný výčitky nikoho nezajímaj. zároveň musím všechy pokárat aby nesrali kingfishera, je to náš největší prispěvatel:p

    KINGFISHER: ty snílku! volvo nikdy nemůže být hot rodem. já vidím v tom porsche jasnej rat rod teda jestli má pod kapotou, co tam má bejt.)
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    JESSE_MORENO: jsem vole, protože když někdo napíše něco o tom, že se zesměšňuju pytlíkovskejma názorama, který nemyslim vážně je prostě shit.. ameriky už nečtu ostatně jako všechny mainstreamový kluby o autech na nyxu.. mám toho tak akorát dost.. a myslim, že až se sem zase nasáčkujou všichni, tak se na to vyseru i tady..
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    KINGFISHER: a kdyz uz urazena patnactko ja tam dal smajlika taky takze zadny hroty.... nasranej jsi ty :o)
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    KINGFISHER: proc prosimte dycky kdyz reknes kokotinu a nekdo te na to upozorni se zacnes chovat jak urazena patnactka? :o) to ze zo hafo zeru nema nic spolecneho s tim ze nechci aby lidi jako ID CODE ve vedlejsim klubu o amerikach byli mystifikovani nazorem ze rod postavis do 50k kdyz mu tam zrovna tvrdime ze za 150k dost tezko i kdyby si to umel postavit sam.... muj odhad je ze kdyz budes hodne stastnej a sezenes kastli za 100k plus ram kterej nemam tuseni plus milion hovadin plus aspon nejakej interier plus motor 50k plus spousta prace tak jsme urcite nekde kolem 200 a to vsude zebras prosis a skladas sam za barakem...

    a ted ty street rody jeden je tu malo :o)
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    .. a hlavně jsem tam dal smajlíka, tak nevim proč ty hroty.. píči mě to někdy na nyxu tak sere(te mě)
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    .. ježiš, no dobře no.. tak na víc.. moc to žerete..
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    KINGFISHER: zustan radeji u toho postovani obrazku, takhle uz se zas zacinas zesmesnovat svejma pytlikovskejma nazorama :o))

    kdybys nekde narazil na pekny streetrody tak bych ocenil :o) jo a vubec nejlepsi streetratrody :o)
    JENIIK
    JENIIK --- ---
    lol
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    .. no a že by rat rody stály půl mega to se mi moc nezdá.. rám, nějaká budka a motor přece nemůžou vyjít na víc jak 50 :-)
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    JESSE_MORENO: jo aha.. takže když nechám na svym volvu pořádně ohnít dveře a blatníky tak vlastně budu mít taky rat roda? tak do toho du :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam