• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    JULYZ: ne ,jsi úplně mimo !
    ;-)
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    z textovych vtipov:
    Víte,jak nasrat typografa ?

    chapem to dobre, ze ide o chybajucu medzeru po ciarke a naopak o medzeru navyse pred otaznikom?
    SMOOKE
    SMOOKE --- ---
    Co byl největší Husákův chirurgický výkon?
    To, že transplantoval srdce Evropy do konečníku Sovětského svazu.
    OLIII
    OLIII --- ---
    MAGE: Ahá! Dík:-)
    OLIII
    OLIII --- ---
    Mně nějak nedochází pointa tohohle (jestli to nějakou má:-)):


    Nějaké tipy na osvětlení?
    TRILENID
    TRILENID --- ---
    vtip
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    ALCATOR: OK! :-)
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    TAMARIX: ten vtip má dvě roviny zábavnosti. První rovinou je to, že jeptiška coby služebnice páně pronese sprosté slovo. Druhou rovinou je samotný fakt, že v klášteře nějaký kněz uplácí jeptišky karamelkami, aby si užil sex.

    XX8
    XX8 --- ---
    nic jineho jsem v tom nehledala..a myslim, ze za tim ani nic jineho neni..
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    XX8: Jo, taky jsem to takhle pobrala, ale nějak mi to nepřišlo vtipný, tak hledám, jestli za tím ještš něco není.. :-)
    XX8
    XX8 --- ---
    teby ta jeptiska uz nechtela chodit za karamelky nybrz za neco luxusnejsiho;-)
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    Můžete mi někdo prosím vysvětlit tento vtip - [ QASHQAI @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ] . Díky moc! :-)
    EXAKT
    EXAKT --- ---
    ... takže vajíčko má nejlepší firewall.
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    to sem netusil ze to bude mit takovouhle dohru kdyzs emt en vtip vymejslel.)
    XX8
    XX8 --- ---
    ALCATOR: diky;-)
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    XX8:

    Islamista ví, že korán obsahuje jednotlivé věci v jiném než chronologickém pořadí. Jsou seřazeny podle délky, ale psány byly v jiném pořadí. A problém je v tom, že mudžahedíni se orientují podle teze "Neobrátíš-li bezvěrce na svou víru, musíš jej zabít", ale nějak ignorují jiné teze, které zakazují zabíjení "bez toho, že bys bezvěrci umožnil konvertovat". Takže islamista ví, že to s těmi 72 pannami není tak jisté...
    INTEGER
    INTEGER --- ---
    XX8: Ber to jako vtip pro prumerny lidi. Prumerny clovek bude spis znat rozdil islamista X muslim nebo detailne Koran? Takze podle toho hledej i pointu.
    XX8
    XX8 --- ---
    GANBOY: ale kde to tam v tom Koranu vycetl? Resp. jakyma slovama je to napsane? Me to cele proste nedava smysl..
    Takze ty myslis, ze to "vy bláhový" znamená, ze muslim Koran necetl? Ja to pochopila spis jakoze islamista si tu urcitou cast Koranu vylozil jinak (po svem) nez muslim.
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    XX8: islamista- clovek studujici islam.
    muslim- clovek praktikujici islam.

    pointa je v tom ze islamista narozdil od muslima koran cetl.
    XX8
    XX8 --- ---
    Vysvetli mi nekdo tento vtip, prosim? Uz jsem se ptala kluka, co studuje religionistiku, ale neporadil..

    sedi Islamista a Muslim u vodni dymky v medine a debatuji:
    I: nedavno jsem se docetl ze pocet pannen uvadenych jako odmena za dzihad muze byt ve skutecnosti rapidne mensi...
    M: u alaha! kde ste se to docetl?
    I: musel jste to cist take, je to skoro nazacatku koranu.
    M: vy blahovy...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam