• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    SPOONMAN
    SPOONMAN --- ---
    CRS: nene :) existuje termín Humova vidlička (rozdělení skutečnosti podle soudů na faktické okolnosti a spolejné ideje)
    FALCO
    FALCO --- ---
    CRS: to bude odkaz na programatorsky problem s programovanim vlaken, sedi filozofove kolem stolu a kazdy ma po prave ruce jednu vidlicku, ale k tomu aby mohli jist potrebuji kazdy dve. Tzn ze kdyz v jednu chvili se kazdy nejdrive vezme prvni vidlicku tak zacne cekat nez se uvolni druha... nastane patova situace :) (deadlock, filosofove predstavuji vlakna a vidlicky nastroje ktere ta vlakna pouzivaji)
    CRS
    CRS --- ---
    http://kecy.roumen.cz/roumingShow.php?file=letak_brno.jpg
    "Pro filosofy druhá vidlička zdarma" - to je narážka na nějaký filosofický problém? někde jsem to už slyšel, ale nemůžu si vzpomenout...
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    MONIOUS:
    GREATDRAKE: Aha, no dobře, ale stejně mi to nepřijde vtipný... No nic.. :-)
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    TAMARIX: v těchto sociálních strukturách je dominance, zdání síly a zahlazování příznaků slabosti o několik řádů podstatnější nežli kdekoli jinde (podobně jako v dalších čistě mužských kompetitivních společenstvích, kde hraje roli agrese).

    (pro přiblížení, asi ji nedohledám, ale pobavila mne studie o sexuálním životě italských mafiánů, kteří nedovolují svým ženám být při sexu nahoře, neb by to v jejich vlastních očích dávalo dotyčné příliš velký příznak nadvlády --- i když tomuhle asi nejde přisuzovat nějaká větší významová hodnota, již z definice je to hodně nepřesné, tak pro ilustraci na co ten vtip naráží to imho stačí)
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    KALIBAN: Aha, ale stejně mi to vůbec nepřipadá vtipný.. Se za to přece nemusel nějak stydět, když byl v podstatě znásilněnej, ne?!
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    presne tak
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    Nějak mi uniká pointa tohodle: [ ROMANICAK @ Textove ftipy - taky ste na modemu a vecne se opakujici obrazky vam kazi pozitek? /pouze cj, pripadne slovencina/ ] . Jde tam jen o to, že se okradený nechctěl přiznat k tomu, že měl anální sex? Díky!
    INTEGER
    INTEGER --- ---
    NESMELY: ono je to dost slaby..
    NESMELY
    NESMELY --- ---
    INTEGER: i tak v tom ten vtip moc nenacházím...
    HARALD
    HARALD --- ---
    ALCATOR: nehledě na to, že daný zápis v koránu může údajně znamenat i 72 druhů ovoce. ale tohle čtení není zdaleka tak populární.
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    INTEGER: aha tak to me nedoslo :D dik :)
    INTEGER
    INTEGER --- ---
    VACLAV: mlade slecny maji ruzovou a za padesat let prebarvi..
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    prosim nepobiram
    JECALUK --- --- 12:35:30 19.4.2010 (+12)
    Jaký je rozdíl mezi růžovou a fialovou ?
    .
    .
    .
    .
    50 let
    RAGUN
    RAGUN --- ---
    OLIII: //jsem zacal hned premyslet o rozdilu kruhu a kruznice.....
    OLIII
    OLIII --- ---
    CRS: Nebylo to takhle?

    - Proč pařez není strom?
    - Protože obsahuje kružnice.

    Ale obrázek nemám.
    CRS
    CRS --- ---
    chtěl bych si připomenout jeden hodně nerdovský a matfyzácky orientovaný vtip, ve kterém figurovaly pojmy "kružnice" a "(binární) strom". Myslím, že byl ve formě obrázkového stripu. Netuší někdo/nemá někdo v blahé (operační) paměti, že by hodil link? Díky
    FALCO
    FALCO --- ---
    GREATDRAKE: v tom pripade :DDDDDDD
    OLIII
    OLIII --- ---
    Zas jednou něco nechápu... Nějaké tipy na vysvětlení?
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    To je jakoze mazec vtip kterej jen tak nekdo neda :-PP

    dekuju za vysvetleni
    INTEGER
    INTEGER --- ---
    TRPASLICE: http://lednice.org/projektnovyhledac/
    A nebo se podivej na posledni Den D na archivu CT.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam