• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    HAWLIS: Namazal si to na penis. Maminka ocenila erekci mercedesem.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    mohu poprosit o vysvetleni? asi mi tam neco zasadniho unika.. dekuji :)

    Pepíček si vzal svoji novou chemickou soupravu do sklepa, kde celé odpoledne prováděl různé pokusy.
    Jeho táta se vrátil z práce a šel se podívat, co synek tropí.
    Ten zrovna seděl obklopen baňkami a zatloukal cosi do zdi.
    "Proč zatloukáš ten hřebík do zdi?" ptá se otec.
    "To není hřebík," říká synek, "to je mrtvý červ. Chtěl jsem ho pomocí své speciální směsi oživit, ale on místo toho ztvrdnul na kámen."
    "Víš co? Hele, ty mně dáš tu baňku s touhle chemikálií a já ti hned zítra koupím motorku!"
    Pepíček nepřemýšlel dlouho a podal tátovi baňku. Druhý den, když přišel Pepíček ze školy, tak před brankou stál na chodníku zbrusu nový Mercedes.
    Pepíček se šel zeptat tatínka, proč koupil auto a ne motorku.
    "Motorku máš v garáži, synku," řekl otec, "ten Mercedes je od maminky."
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    THAIGRR: No to mne napadlo, ale pak mne zmátlo to, že to řekl. Asi máš pravdu, čekal jsem v tom něco hlubšího.
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    KONOPASLIK: jména neznám ale nejde náhodou o to že kdyby dědu zastřelili tak nemůže vyprávět historky a tedy byl znásilněn?
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    GREATDRAKE: asi pouzij smrtnicku i na me ale stejen jako motylek ten vtip nechapu. Pokud je to nejaky psychedelicky nesmysl budiz. Ale aspom nys nam nezasvecenym mohl rict zda jde o psychedelicky nesmysl.
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    GREATDRAKE:
    HARALD: Díky! :-)
    HARALD
    HARALD --- ---
    TAMARIX: "miň ten kér" (vyhni se tomu keři) a "kér mi dere tvár" (keř mi rozedírá tvář) zní při vyslovení hodně podobně jako když mluvíš maďarsky
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    (ehm.. je to dost blbý vtip, takže "vysvětlení" jaksi spásné být moc nemůže)
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    TAMARIX: tak to, co je tam psáno jako přímá řeč, vyslov nahlas a rychle a pak si pusť internetové vysílání maďarských zpráv.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    MOTYLEK: Inu, pak asi nezbude nežli použít smrtničku.
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    GREATDRAKE: To mi došlo, že to je medvídek Pooh. Nebo taky Chewbacca. Ale nevidím v tom žádný vtip, resp. ani nechápu, o co jde.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    MOTYLEK: A.A. Milne, Medvídek Pů
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    Nechápu tohle:

    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    Nechápu tohle:

    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    THX_1138:
    MILKOV: Konečně mi to docvaklo, pochopila jsem původní zadání ve smyslu: "Jaký je rozdíl mezi faxem a blondýnkou.?" Je fakt, že by tam v tom případě mělo být místo "poznáte " spíš "rozeznáte", ale při dnešní úrovni internetové češtiny už je člověk naučený na leccos.
    MILKOV
    MILKOV --- ---
    THX_1138: Na faxy se obvykle poštovní známky nelepí.
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    GREATDRAKE: Díky moc! :-) Ale vtipný mi to stejně nepřipadá..
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    TAMARIX: Otec hrdě prohlašuje, že ženu rozmazil, neb je hrdý na velikost svého přirození - a tedy to, co má ten gorilák už pro matku nic není.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam