• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    FALCO
    FALCO --- ---
    RAINBOF: vsimnete si delky videa, nebezpecne se to blizi SKILLU
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    SIRIEN: No, já když ji tehdá našel, tak mne hlavně štvalo na jak prominentním místě je :)
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    UNDERWORLD: jinými slovy hledej čínana u levyho predního kola ;-)
    MAGE
    MAGE --- ---
    GREATDRAKE: ze tys ji tam ted nekdy pridal! koukal jsem na to nekolikrat, ale az dnes jsem ji tam nasel.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    GREATDRAKE: hm. Mám jí. Ale od chvíle co si to sem postnul mi dlužíš asi tak 30 hodin života, fakt peklo jí tam najít...
    UNDERWORLD
    UNDERWORLD --- ---
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    ZUZKAOU: nemusí, ale tak nějak jsem s tím počítal :D
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    PHOBOS99: A musí to být vtipné? Di Caprio je ve vodě, stejně jako když se utopil v tom filmu. Haha?
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    ZUZKAOU: no jasně, ale nějak nechápu, na co v titanicu to naráží (tak aby to bylo vtipné)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    SIRIEN: prvni byl unreal tournament :D. Nicmene dodavam ze babicka si evidentne mysli ze je to nabozensky symbol... (ale kdo vi treba je to nejaka tezka skillerka)
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    UNDERWORLD: Easy one. Stará paní má tričko se symbolem ultralegendární PC (video) střílečky Quake (konkrétně její třetí obdoby Quake 3: Arena, pokud se nepletu tak první taková hra vytvořená čistě pro multiplay, kde i single play měl podobu souboje s boty v multiplay arenách; nebo minimálně první taková která se plošně chytla)
    NAMATHUR
    NAMATHUR --- ---
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ADAMJ: aha - takže v tom není frankofonní jazyková hříčka? Škoda.
    ADAMJ
    ADAMJ --- ---
    ZUZKAOU: OLIII: Ucitel francouzstiny ji naucil spatny slovicka, takze kdyz rekla v kavarne to, o cem byla presvedcena, ze znamena "kava" a "bageta", rekla ve skutecnosti "motorova pila" a "krokodyl".
    PRASOLET
    PRASOLET --- ---
    imho v tom hledate neco, co tam neni. proste podvodny ucitel francouzstiny
    a crocodille je ceska firma - asi ji wulf znat nebude :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---


    K čemu odkazují krokodýl a motorová pila?
    ADAMJ
    ADAMJ --- ---
    RAINBOF: Is inexplicably funny, alright.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    RAINBOF: successful troll is successful?
    Připomíná mi to starý dobrý sysly nebo holku s roztočenym pórkem (nebo co to bylo), až na to že oboje bylo lepší než tohle a navíc v podobě YT videa to fakt neni ono.

    (samozřejmě, možná to je nějaký ultimátně geniální nebo naopak doočíbijícně prostý supervtip a já sem jen debil, ale v tomhle případě bych řekl, že to tak spíš nebude)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam