• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NELLAS: co se zeptat autora ?
    CHONGX
    CHONGX --- ---
    dekuju, nebudu se snazit pochopit .)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SIRIEN: Až na to, že bača není babka, ale spíš "dedko" :))
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    DO_IT: já to pochopil tak že lokální pitomé babce přijde, že má malý kozy, protože neni vyžraná, a protože babka nemá představu o tom co to je "90" a jen tuší že to je správně, tak se jí zkusí vysmát tim, že má "90" kolem hlavy, čímž parafrázuje její IQ, nejspíš... nicméně z toho vtipu alespoň pro mě skutečně září, že se ani nemá smysl snažit hledat pointu, protože je prostě blbej
    DO_IT
    DO_IT --- ---
    CHONGX: ja to pochopil tak, ze ma vetsi hlavu nez kozy, ale asi to tak nebude :D
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    CHONGX: To je dobře, že ho nechápeš, ten vtip je hovadina.
    CHONGX
    CHONGX --- ---
    tak tomuhle vanze nechapu...

    Príde na kolibu Američanka a hovorí, že sa prihlasila na našu Miss. Bača jej odpovedá: "Jój, dievka moja, ale to by si sa mala domov po prsia vrátiť." A ona vraví: "No dovoľte, ja mám miery 90-60-90." A bača vraví: "Joj, dievka moja, ale tých prvých 90 máš asi okolo hlavy."
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    SQUIDLIAN: Sama sobe minusy? Bud se na sebe zlobis, nebo se ti v hlave vyskytla nova osobnost... B-D
    SQUIDLIAN
    SQUIDLIAN --- ---
    THE_BALROG: škoda, že si nemůžu dát sama sobě mínus. Hned bych si jich tam šoupla aspoň 5 :)
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    Socioložka, která navíc není moje kamarádka, takže lup jí tam minusy.
    SQUIDLIAN
    SQUIDLIAN --- ---
    SQUIDLIAN: a nesouvisí to vůbec s obsahem sdělení. Tolik jedna socioložka :D
    SQUIDLIAN
    SQUIDLIAN --- ---
    UNDERWORLD: já si myslím, že tady se pluskujou hlavně kámoši navzájem.. Mínusy se dávaj lidem, co je někdy naštvali a nebo jsou prostě jenom noví...
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    HARALD: ...když se zrovna neptaj lidí, jestli chtěj k hranolkům radši kečup nebo majonézu
    TUILE
    TUILE --- ---
    HARALD:nebo
    uz ma hodne minusu/plusu, tak ho ominuskuju/opluskuju taky
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    UNDERWORLD: zkus to tady :)
    [ Hladanie odpovedi na otazky, ktore nikoho nezaujimaju. ]

    Těch příčin je ale velmi mnoho a je docela kumšt se v tom vyznat...
    ideálně uveď konkrétní příklady.
    HARALD
    HARALD --- ---
    UNDERWORLD: to je takový sociologický vtip.

    mínus vtip může dostat z celé řady důvodů, neúplný výčet je:
    - je blbý (z pohledu mínuskujícího)
    - je urážlivý (z pohledu mínuskujícího)
    - je zkažený oproti verzi, které dává mínuskující přednost
    - byl už nedávno vložen (obvykle někým jiným)
    - byl už vložen hodněkrát (pak se objevují komentáře jako "starší než internet")

    A protože na nyxu máme i sociology, tak ti to mohou vzít jako studijní materiál a pak to tu mohou vysvětlovat.
    UNDERWORLD
    UNDERWORLD --- ---
    Proc maji nektery vtipy - 18 kdyz jsou vtipny a jiny uplne trapny veci co jsou na nyxu po sty maji+100 fakt nechapu.
    MARVI
    MARVI --- ---
    tak sem byl asi jedinej kdo to neprecetl :P ja si na pie nezpomel, tak maximalne na cake a ten tam nesedel
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ZUZAK: Ještě zbývá dodat, že v angličtině se to čte oboje stejně :)
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    MARVI: 3,14 = číslo Pí, no a když to napíšeš zrcadlově, tak ty číslice vypadají jako písmena PIE = anglicky koláč
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam