• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    YNOR
    YNOR --- ---
    TYRKYS2: já se z toho taky neválím po podlaze, ale pobavilo mě to....tvůj subjektivní dojem ti nikdo nebere...dostalo se ti vysvětlení, o ktery bylo požádáno...já ti to necpu hele :)
    TYRKYS2
    TYRKYS2 --- ---
    YNOR: videa s dětma (pokud je nesejme kočka) mi opravdu vtipná nepřijdou. To snad akorát zúčastněné rodině...
    YNOR
    YNOR --- ---
    TYRKYS2: a tobě to nepřijde jako dobrá haluz?
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    TYRKYS2: ne, projde skrz.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Asi každý čeká, že ho to nějak "vtipně" sejme - a ono nic.
    TYRKYS2
    TYRKYS2 --- ---
    YNOR: vždyť jen projde kolem.
    YNOR
    YNOR --- ---
    TYRKYS2: k vyložené vtipnosti k popukání nevím, každopádně tím točícím kruhem (či kdoví čím) projde like a boss :)
    TYRKYS2
    TYRKYS2 --- ---
    Nechápu, co je na tom vtipného
    [ DJSHPACK @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    NELLAS: Aha, až teď se mi to zobrazuje celý. Když jsem sem posílal dotaz, tak smyčka byla mnohem kratší (asi do chvíle, kdy se útočník pouští rukou prvního madla). Podivná chyba, ale vysvětluje to pointu gifu... Sorry za planej poplach.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KONOPASLIK: Mně to vtipné nepřijde, i když znám pár ubožáků, kteří se míní podělat smíchy, když někdo někomu bolestivě ublíží. A zrovna kopání do obličeje u nich vede hitparádu.
    UNDERWORLD
    UNDERWORLD --- ---
    MASOUN: aha. uz chapu. dik.
    MASOUN
    MASOUN --- ---
    UNDERWORLD: chápu to tak, že v Big Bang Theory je Penny (tedy Kaley Cuoco) ta, která paří a je taková... in :), zatímco Sheldon (Jimmy Parsons) je za geeka...
    na tomhle obrázku to působí naopak, on rozcuchanej a s cigárem, ona s hipster-nerdskejma brejlema...

    ...proto asi paralelní vesmír...
    UNDERWORLD
    UNDERWORLD --- ---
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    Dik
    RAGUN
    RAGUN --- ---
    je tam vysvetleni
    A.C.A.B. - Wikipedie
    http://cs.wikipedia.org/wiki/A.C.A.B.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    krom ty spz nevim
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    ?
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SIRIEN: bouzel mi to admix objasnil a v poste dalsi ... ale fakt je, ze nebejt tohle auditko, tak sem slusne nechapal ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam