• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    ADMIX: jo sorry, to bude tim, že jsem už 14 dní doma.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    GARBAGE: Staci nebrat internety tak vazne ;)
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    ADMIX: ráda bych se s tebou zasmála, bohužel tomu nerozumím.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    GARBAGE: Tajemstvi uspechu 4chanu :D
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    ADMIX: no, někde si lidi musej vyrovnávat komplex z toho věčnýho dobrýdendování a usmívání se na lidi, který mu jsou buď u prdele, nebo ho přímo štvou. hurá sláva internetu.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    GARBAGE: holka, tady ses na nyxu - prece nejses tak naivni, abys tady ocekavala neco jinyho nez "tits or gtfo" pripadne "proc nejsi v kuchyni?" :)
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    ADMIX: nejde o šovinisty, sere mně, jak jsou lidi skupinový. jeden by nic neřekl, pokud neřekne něco někdo jinej.. a jak je šance, tak hned šup se k němu přidat. mraveneček je očividně nasranej, že nedokáže poznat totálně sjetý brzdový kotouče. píchejte se vzájemně do prdele a žerte u mekáče. všechno ostatní už máte zmáklý. i když nevim, u koho budete po večerech brečet, jak jsou k vám všichni nefér.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Sovinisti!
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    MRAVENECEK: ježiš vy lidi jste tak ubohý
    MRAVENECEK
    MRAVENECEK --- ---
    GARBAGE: jsi skvela a bajecna a jsem rada, ze jsi se s nami o to podelila .)
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    HASH: nj
    HASH
    HASH --- ---
    GARBAGE: staci rict "jsem zenska", zbytek uz si domyslime sami
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    MRAVENECEK: nejsem mechanik, jsem jen ženská, co autum vůbec nerozumí a vidim..
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    MRAVENECEK: dyť je to úplně obržděný.
    MRAVENECEK
    MRAVENECEK --- ---
    ADMIX: jako jo, mechanik se musel pobavit solidne :)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    MRAVENECEK: To muze bejt bordel na stycnejch plochach nebo neco podobnyho :) Tohle muselo delat kraval jak svina .. Urcite to neprijde vtipny kazdymu, treba ten mechanik, kterej to kolo sundal, se u toho dost mozna krizoval :)))))
    MRAVENECEK
    MRAVENECEK --- ---
    ADMIX: aha, takze kdyz mi pistej brzdy a nevymenim desticky, tak casem dopadnu takhle jo? No holt nejsem motorista, tak mi to ani ted neprijde moc vtipny :) Nicmene dik za vysvetleni
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    (jinymi slovy, v Ustavu jsem pastoval brzdovej kotouc, kterej je sjetej az na to zebrovani - a evidentne s tim nejaky hovado celkem v pohode jezdilo, nez mu to sezralo desticku :) )
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    MRAVENECEK: Rad ti pomuzu, normalni brzdovej kotouc vypada takhle:



    Ten obrazek, co jsem pastoval v Ustavu, je teda spis k placi ...
    MRAVENECEK
    MRAVENECEK --- ---
    nechapu....
    I kdyz teda nevim, jak ma takovy kolo vypadat no. Je to vtipny?
    [ ADMIX @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    MAGE
    MAGE --- ---
    LONESTAR: Protože Adam byl stvořen dle boha ergo Bůh ma pupík!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam