• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    _LEPIK_:
    Nokia 3310 podle urban legend nerozbitny proto se s ni snazi policajt vyrazit dvere misto beranodla. Sam sem ji mel skoro 7 let (prvni telefon).
    Za tu dobu mi spadla na zem nejmin 100x. Je fakt ze ke koncy se dyky rozletela na nekolik socastek, ktery jsem pak musel sesbirat a sestavit, ale telefon fungoval vesel dal.
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    KOCHANSKIT
    KOCHANSKIT --- ---
    UNDERWORLD: ale ten pes musí bejt fake
    VEENA
    VEENA --- ---
    UNDERWORLD: Zrovna sem se sem šel zeptat :))
    MAGE
    MAGE --- ---
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    UNDERWORLD: nevim no tak prostě Bundovi? v reálu no..
    UNDERWORLD
    UNDERWORLD --- ---
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    FALCO:
    takhle se hraje na roh? jsem si nikdy nevsim
    FALCO
    FALCO --- ---
    RAGNAROK: http://www.hornclass.cz/images/divoky.jpg
    zejmena pozice prave ruky je vserikajici
    MRAVENECEK
    MRAVENECEK --- ---
    SMALLRICCIO: no TYs tu chybel! ;)
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    SMALLRICCIO: hele neboj, svuj fichtl mam taky radši než nějakýho chlapa.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    GARBAGE: obhroublé gesto
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    SIRIEN: no holt je to tak, že ženský prostě technice rozumí míň. zato chlapi zase nerozumí citum.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    ALCATOR: Kdybych věděl, že si taky cikán, tak bych ti nenapsal, že si něco takovýho může myslet jen zasranej rasista.


    (kdybych vědělA - autorem je žena, kdyby věděla, že příjemcem (původní?) zprávy je žena, nenapsala by ho - typický projev skupinového chování, resp. projev skupinové příslušnosti/stereotypizace, což je v přímém rozporu s obsahem sdělení.)
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    Sere mě, jak jsou lidi skupinový. Kdybych věděla, že jsi ženská, tak ani neceknu.

    Tenhle vtip prosím vysvětlit.

    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    MRAVENECEK: nemusíš to brát jako útok na svojí osobní důležitost. fakt jsem tě neměla zájem ani potřebu shazovat, ať už by jsi byla chlap, nebo ženská. natož vyzdvihovat svoje klady - to taky nemám potřebu dělat. jsem tak nadaná, hezká, šikovná a chytrá, že to nemám potřebu někomu předhazovat.
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    MRAVENECEK: ale blbost, nemam potřebu tohle nikomu sdělovat. myslela jsem si, že jsi chlap. kdybych věděla, že jsi ženská, tak ani neceknu.
    MRAVENECEK
    MRAVENECEK --- ---
    GARBAGE: :DD a jeste ke vsemu vtipna! :) Btw:nejsem nasrana, ale ADMIX mi vtip uz davno vysvetlil, proto jedinej duvod co me napada proc jsi napsala svuj "prispevek" je abys nam sdelila ze jsi skvela a bajecna a ja ti to ze srdce preju ;)
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    ADMIX: tak to je celá politika.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    GARBAGE: ono to ani moc vtipny neni, spis smutny :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam