• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    MRAVENECEK: vtipnýho asi nic, ale k pousmání to je, ne? Já myslím, že potřebujeme nějaký nový zásuvkový standard!
    MRAVENECEK
    MRAVENECEK --- ---
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    VEENA: Velká poklona Tvým nervům. Psychologickou poradnu máte předpokládám v rámci benefitů?
    Ono jsem koukám zapomněl dodat, že ti lidé kteří si mysleli že modrá "e" ikonka je prostě internet byly v mojí vlastní věkové kategorii. Doufám že nikoho neurazím, ale ve skutečnosti jsem se setkal s mnoha dívkami s touto úrovní vědomosti (ne že by jim to bránilo v tom aby používaly facebook a dívaly se na mě jak na úplnýho magora a paranoidního cvoka, když jsem jim popsal jen ten malej zlomek toho, co FB dělá s jejich soukromím...)
    VEENA
    VEENA --- ---
    SIRIEN: Tak ale slečna nevypadá jako věková kategorie tvých rodičů :) mimochodem dělám na "helpdesku" a od doby, co si paní stěžovala, že jí monitorujeme práci na PC, protože se jí dole objevuje ikona oka (indikující že IE zablokoval nějaký prvek na stránce) už se nedivim ničemu.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    VEENA: Popravdě mě už ani nepřijde... oba moji rodiče mi poslední dobou připadají extrémně informačně vzdělaní, neboť nejenže- nemají problém chápat rozdíl mezi prohlížečem a internetem, ale dokonce znají rozdíl mezi svým prohlížečem, wifi sítí, internetem a webovou stránkou.
    Potom, co jsem SKUTEČNĚ musel pomáhat dávat dohromady počítač lidem, kteří se domnívali, že ta modrá "e" ikonka na ploše je internet jsem začal cítit hluboký obdiv ke komukoliv, kdo má koule na to dělat na helpdesku. Já bych to zvládnul snad jedině kdybych si z toho moh dělat otevřeně prdel.

    Mimochodem, když sem u helpdesku, kdo neviděl tohle, tak to fakt stojí za to :)

    Internet helpdesk - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=1LLTsSnGWMI
    VEENA
    VEENA --- ---
    SIRIEN: A v případě vtipu s facebookem je vtipný, že si na to vůbec někdo bere nápovědu ... :)
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    UNDERWORLD: V originále neni IE, ale Facebook (tady), někdo prostě jen přepsal Facebook na IE, aby si udělal prdel z IE.

    Je to vpodstatě stejnej vtip jako tohle:
    MILKOV
    MILKOV --- ---
    UNDERWORLD: IMHO, vtipná je ta nápověda od diváků
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    UNDERWORLD: Povídá se, že Internet Explorer je prostě nanic a není to prohlížeč. Stejně jako Apple prý nedělá počítače a Linux je lepší než Windows, které pořád jen padají.
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    YNOR: Jo, to by asi mohlo... Já mám asi až moc zasociovaný, že do skříně se dávaj milenci, takže jsem si říkal, že je to párek gayů... Televizi jsem nepochopil, banán považoval za něco, co u nich bude běžný... No, nic, tvá verze je pravděpodobnější. :)
    YNOR
    YNOR --- ---
    KONOPASLIK: jako že ho vzbudí, vůbec neví která bije a dělá přesně to co chce..? jinak nevim
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    RAGNAROK: Židli se ne nadarmo říká "němý sluha".
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    GARBAGE: srry Jorge Lorenzo
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    GARBAGE: Chlápek vypadá, jako by se modlil, ne sletěl z motorky. Viz taky doprovodný text obrázku.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    DARMONLOR:
    jo to bude ono. dik
    DARMONLOR
    DARMONLOR --- ---
    RAGNAROK: IMHO to naráží na to, že židle je prostě ideální odkladiště přebytečného oblečení. Kdo by se s tím třídil, ne?

    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    ???
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    _LEPIK_:
    Nokia 3310 podle urban legend nerozbitny proto se s ni snazi policajt vyrazit dvere misto beranodla. Sam sem ji mel skoro 7 let (prvni telefon).
    Za tu dobu mi spadla na zem nejmin 100x. Je fakt ze ke koncy se dyky rozletela na nekolik socastek, ktery jsem pak musel sesbirat a sestavit, ale telefon fungoval vesel dal.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam