• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    UNDERWORLD: kdo by neznal perskýho prince, hrála jsem ještě starší verzi.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    VECTOR: pokud se někdo kasá, že pamatuje Wolfensteina a pak není schopen po nápovědě zadat tři písmena do google? C'mon. PAK je jeho neznalost neomluvitelná, šanci dostal.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    GREATDRAKE: Ale houby, tohle je minimalne GTA3, jednicka a dvojka nic takovyho nemely ;) ja celkem chapu neznalost. (taky jsem nevedel co je to za hru)
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    UNDERWORLD: dítě nešťastné
    já jsem z generace
    http://www.oldgamesclub.com/snap/spectrum/microbot%20%28title%29.png

    Tvou nevědomost nic neomlouvá.

    prince of persia 1989
    wolfenstein 3d 1992
    GTA (grand theft auto) 1997
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    UNDERWORLD: mapa z GTA San andreas? nebo GTA 4? vtip je v tom, ze tam travis vic casu jak venku? znas ji tudiz lip jak svoje mesto ?:)
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    MRAVENECEK
    MRAVENECEK --- ---
    SIRIEN: aha, no tak aspon vim o co jde :)
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    MRAVENECEK: gypsy = cikán, copper = měď. Cikánka si strčí mezi nohy měděnej drát v izolaci, když vyndá drát s izolací, není těhotná, když vyndá izolaci bez měděného drátu, je těhotná
    [tzn. cikáně z dělohy šlohlo z kabelu měď = barevnej kov co se vykupuje ve sběrnách]
    MRAVENECEK
    MRAVENECEK --- ---
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    BILY_HAVRAN:
    ALTEREGOIST:
    A jelikož přízvuk toho staršího pána je děsnej, tak zjednodušeně řečeno se jedná o gesto, který doprovází v italštině otázku. A to víceméně jakoukoliv, v určitejch případech (jako třeba když se potomek vrátí domu pozdě večer) klidně i "kolik je hodin?"
    BILY_HAVRAN
    BILY_HAVRAN --- ---
    Možná se projevím natvrdlostí, nebo málo sleduju námořní katastrofy, nebo nevím, ale poprosím:

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    KALIBAN: Hustý! To je těžce multilevel!
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    MRAVENECEK: at ti vysvetli tohle


    to je multilevel bordel fakt ;)
    MRAVENECEK
    MRAVENECEK --- ---
    me trochu desi, ze ziju s clovekem, kterej tomuhle rozumi..... :)
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    DAROS: Ještě doplním k HARALDovu vysvětlení že Blizzard má má na svědomí world of warcraft(nejmasovější mmorpg) a BioWare uvedl před vánoci Star Wars the Old Republic, které rychle přilákali velké množství hráčů.
    HARALD
    HARALD --- ---
    DAROS: ty dva zlaté mrakodrapy na sobě mají loga firem vyrabejici pocitacove hry. Lidi pod nima maji obvykle nastvane hlasky hracu. Vtip je o tom, ze i kdyz hraci protestuji a stezuji si, tak stejne plati a firmy vydelavaji.
    DAROS
    DAROS --- ---
    Muze mi to nekdo vysvetlit ?
    2MAN
    2MAN --- ---
    ADZI: rádo se stalo, doufám, že pomohlo :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam