• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    KONOPASLIK: pytle pro stromy nevidim les :( dekuju
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    KALIBAN: Na ikonách jsou písmena... dohromady lze přečíst jako:

    iW a n T
    A N A L
    S e x
    MRAVENECEK
    MRAVENECEK --- ---
    MATHEZ: aha, tak to je potom docela vtipny :) Dik
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    MRAVENECEK: ozzy osbourne je mimo jiné známý tím že na koncertě ukousl hlavu netopýrovi...
    MRAVENECEK
    MRAVENECEK --- ---
    MRAVENECEK
    MRAVENECEK --- ---
    ADMIX: no jo :D Ja asi koukala jinam, nez na nohy.... ;)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    (staci kouknout na URL - kdyz vidim photoshop_failure.jpg, tak je jasno :) )
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    MRAVENECEK: chybi ji noha
    MRAVENECEK
    MRAVENECEK --- ---
    ok, tak dalsi- prehlidla jsem snad neco?
    [ 3WIL @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    PATISLAV: Obdivuji tvou fantazii.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    PATISLAV: not sure if trolling, or just very stupid :D
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    Taky se mi nechce věřit, že by tomu dalo tolik lidí plusko, protože hahahaha, na potíže je třeba silnější zbraň hahahahaha. Ne, to fakt ne. Imho jde vážně o to, že pan šerif jde na večírek a madam použije slovo "potíže" dvojsmyslně, v tomto případě myšleno potíže s erekcí. A pan šerif to pochopí a odvětí, že při potížích s erekcí by nepoužil maličký kolt, nýbrž velkou pušku, aby madam udělal větší potěšení. V tom už snad základní rysy vtipu jsou, ne?
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    Děkuji všem, kteří se pokusili mi (i dalším) vysvětlit vtip. Ale pravdou je, že ač teda chápu pointu (Alcator to vzal opravdu po lopatě), tak mi to přijde jako slabota. Přirovnání k tramvajence je imho zcela namístě.
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    ALCATOR: tvé vysvětlení mi jen příjde natolik nevtipné, že jsem přesvědčen, že v tom musí být něco víc, toť vše, tedy tématu se držím.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    PHOBOS99: Drž se tématu diskuze a dej pokoj. O tvé (nebo kohokoliv jiného) soudy kvality vtipů nikdo nestojí.
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    ALCATOR: takže je to vtipné jako ten s tramvajenkou?
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    V té době nosil kolt úplně každý, ale kolt je překvapivě nepřesná zbraň, která je použitelná spíš jen na blízko.

    Proto šerif, který jako každý měl kolt, na otázku, zda očekává potíže, reagoval tím, že kdyby čekal potíže, vezme si pořádnou bouchačku (pušku).
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    LODBROG: další klíčové slovo je "potíže". Šerif mohl pochopit to slovo v jiném než kriminálním kontextu...
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    LODBROG: nektere vtipy proste nekteri lide nepochopi :) deal with it
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    ADMIX: No ale co je na tom vtipnýho?

    "Vidím že máte v ruce tramvajenku - znamená to že pojedem daleko?"
    "Ne, kdybychom jeli daleko, mám v ruce klíčky od auta."

    Vtip?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam