• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    a jé, mínusy.. tak znovu: smyslem týhle diskuze je vysvětlovat různý vtipy lidem, který je nechápou....
    tim pádem říct, že "tenhle vtip když nechápeš, tak neni pro tebe" tak takovej výrok prostě popírá smysl existence tohodle klubu....
    nebo to si připadáte jako nějaká vyšší kasta, že vy chápete divadlo sklep a ten kdo se na to zeptá je podle vás hned troll nebo idiot? proč sem teda přispíváte?
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    kromě toho ten klip je opravdu stupidní, fakt neni čemu se smát, je to dost trapná scénka...
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    já myslel, že to je klub o vysvětlování vtipů lidem, co je opravdu nechápou...
    říct věc jako: "pokud nechápeš monty pythony tak je to marný" je v tomhle auditku prostě naprosto kontraproduktivní....
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    NANTHEI: not trolling, just stupid.
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    MASOUN: však tak jsem to myslela. nedají se vysvětlit (tak, aby pro někoho, pro koho původně nebyly, začaly být vtipné).
    MASOUN
    MASOUN --- ---
    NANTHEI: no ono by se to asi i vysvětlit dalo, jenže by to tím vysvětlením nezačalo být vtipné...
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    PATISLAV: just trolling nebo chceš OPRAVDU vysvětlovat humor divadla Sklep? příště si nech vysvětlit Monty Pythony... tyto věci tě buď oslovují nebo ne, ale opravdu se nedají vysvětlit.
    FALCO
    FALCO --- ---
    Zadam vysvetleni :) Na co tohle narazi ? Nebo anglicke slovickareni?

    "How many potatoes does it take to kill an Irishman?

    -None. "
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    VEENA: říká, ale já tam nevidím ten humor. Co konkrétně je tam vtip?
    VEENA
    VEENA --- ---
    PATISLAV: Pokud ti nic neříká humor směrovaný na stav v armádě, pak je to asi marný :)
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    [ ATHEIA @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]

    Může mi někdo vysvětlit, čemu přesně bych se měl smát? Zaznamenal jsem tam přesně dva momenty k mírnému pousmání - když velitel koukal na mrtvolu a nevěděl coby a sahal po dalekohledu a druhý, když chtěl zopakovat nesrozumitelný rozkaz. Vůbec nechápu, čemu se tam ty lidi smějou, pokud ne tomu, že ty lidi mluvěj nahlas.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    SMALLRICCIO: To je debilni. Diky.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    GREATDRAKE:
    dekuji.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    RAGNAROK:

    originální text písně

    What is love? Baby, don't hurt me, don't hurt me, no more. Baby, don't hurt me, don't hurt me, no more.


    What is love zní pro anglicky mluvícího velmi podobně jako Vladislav.

    Kdo je na obrázku necháváme čtenáři jako cvičení.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---


    ?
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    HARDCABB: skluznice byla tak poskrabana, ze to vypadalo, jakoby jezdil po kameni... a ne po snehu.. proto si z nej delal servisak srandu, aby zkusil nekdy lyzovani taky na snehu..
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    nevim jestli jsem tu spravne, ale nechytam se: [ ARNEE @ Nejlepší hlášky, hlody a kecy ]
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    KONOPASLIK: pytle pro stromy nevidim les :( dekuju
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam