• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    RAGUN: Nojo, ale vyvojari taky musi z neceho zit :-))).
    RAGUN
    RAGUN --- ---
    MINERWA: gimp zdarma je, jenze zatim jeste nestaci na profi praci -
    muzu dat pararelu k memu problemu s hudebnim sw, mam koupene programy, ktere mi funguji k plne spokojenosti, jenze na xpeckach, na vistach a sedmickach ty softy nefungujou, microsoft rusi podporu xp, nuti me koupit sedmicky a tim padem jsem nucen ke koupi upgrejdu softu, kterehozto upgrade vubec nepotrebuji, protoze mi staci starsi verze.... a upgrade tech softu je drahej....
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    RAGUN: proč je třeba gimp zdarma?
    RAGUN
    RAGUN --- ---
    MINERWA: mel koupeny paint nebo jiny graficky program a po upgrejdu operacniho systemu mu tento zahlasil, ze mu ten drahy soft prestal fungovat
    posledni obrazek znaci to, ze si ten soft upiratil a funguje mu
    btw na software neplati to, ze stahovani neni kradez....
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MINERWA: To slovo je nekompatibilní :)
    A.. pokud nechápeš, tak to vezmi jako fakt. Tohle se asi vysvětlit nedá :)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    NELLAS: nn, nechápu, jak může bejt ten program nekompati.. s tim, že si nainstaloval novej operační systém
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MINERWA: Kopie SW znamená, že za něj nezaplatíš výrobci, ty ten SW máš, on prachy ne. Takže z určitého pohledu to krádež je. Ale tenhle výrok mi přijde jako provokace a pokus o vyjádření svého hrozně frí postoje, ne jako žádost o vysvětlení vtipu.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    THX_1138: kopie není krádež, furt to nechápu
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    tohle vůbec nechápu


    ADZI
    ADZI --- ---
    Prosím o vysvětlení toho, kdo je ten (zhuleně vypadající) člověk na obrázku....
    Děkuji :)

    VEENA
    VEENA --- ---
    DARKREIDER: V klidu, já na to koukal taky asi minutu, než mě to trklo :)
    DARKREIDER
    DARKREIDER --- ---
    VEENA: aha :) no vidno, ze este je na mna skoro a stale spim, diky
    VEENA
    VEENA --- ---
    DARKREIDER: Žádné černé? :)
    MICRO
    MICRO --- ---
    HANEBNIK: Je to klasický príklad internetového mému: crossover rage faces, Cyanide & Happiness a xkcd.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    Oba mate pravdu. Existence masky je kvuli tomu zakonu, jeji velikost pak urcuje onu danovou sazbu.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    SALVATOR: kolega tam loni byl, a explicitne se na tohle ptal - prej je to fakt kvuli nejaky danovy sazbe.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    2MAN: To snad ani neni kvůli daním, ale spíš kvůli článku 175 japonskýho trestního zákoníku, kterej je nezměněnej (ten článek) už od roku 1907 a týká se "šíření obscénních materiálů". Podle tohodle článku nesměj bejt vidět ani genitálie, ani ochlupení, to druhý ale už se asi 10 let nedodržuje.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam