• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    mohl bych požádat o vysvětlení tohodle obrázku?
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    Finish him!
    UNDERWORLD
    UNDERWORLD --- ---
    Aha. Ja tyhle vtipy co narazi na nejaky PC hry fakt nedavam.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    žena nepochopí narážku na hru mortal combat a muž pochopí, že zůstane navždy sám...
    UNDERWORLD
    UNDERWORLD --- ---

    MAGE
    MAGE --- ---
    DARKANATOLE
    DARKANATOLE --- ---
    ADZI: Tak.. vtip spociva v tiom, ze vyrobce napsal nesmysl.. a tim bych to uzavrel..l
    ADZI
    ADZI --- ---
    DARKANATOLE: Právě :) Podle mně to je celé překopané a mělo to být asi k nějakému stolnímu PC co má 750 GB SATA HDD a ne k notebooku :) a už vůbec ne RAM :)
    RAGUN
    RAGUN --- ---
    PISKVOR: to mas jak kdyby meli uvadet velikost disku typu 1024*1024*1024 atp....
    proste 750 je 512 a 256 modul, beztak je ten vtip o tom, ze se sekli v giga a ne v 750, dal bych to neresil;-)
    MAGE
    MAGE --- ---
    Možná to jsou ty nové grafenové paměti a jedinej Acer přišel na to jak je nasadit už DNES!
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    DARKANATOLE: Jo, já vím, viz níže. Spíš jsem dumal, jak mohli dojít k číslovce 750.
    DARKANATOLE
    DARKANATOLE --- ---
    PISKVOR: GB, ne MB.. that's the point..
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ADZI: 512 MB + 256 MB = 768 MB, což lze "zaokrouhlit dolů" na 750 MB. Bude to ale takový "kvalitní výrobek osolený tou nejlepší posypovou solí" - 256 MB moduly se už roky nedělají, zřejmě je někde reseller sehnal za cenu šrotu.
    ADZI
    ADZI --- ---
    ALARIK: Já spíš nechápu těch 750 GB kde to vzali :) I kdyby to bylo možné jako že notebooky standardně mají 1 - 8 GB tak 750 není násobek 8 takže to není ani možné ? :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    PISKVOR: To s tím vejitím mě napadlo taky, ale třeba je to nějaká nová miniaturizační technologie... a vůbec, to bude naskládané po 8 a 16 :D
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NELLAS: Ale jistě, 64bitová architektura zvládne využít i násobně větší paměť. Spíš by mě u té paměti zajímalo, "jak se jim tam - povídá rozespalý farář - celá vešla" :D (nemluvě o tom, co je to za šílenou kombinaci - 512+256?)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    NELLAS: not sure if trolling or serious :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam