• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    KONOPASLIK: ta hra se jmenuje pravda nebo lež. Bieber není německy koš, tj. tvrzení je lež.

    Pointou vtipu je, že ten Bieber je idiot bez základního rozhledu.
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    KONOPASLIK: Částečně si odpovím sám - co je tím myšleno jsem si dohledal. http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20100505191842AAbqrHT
    Spíš jde o to, jak na to přišli, nebo prostě nerozumím jen tomu vtipu... Proč by Bieber mělo německy znamenat basketbal?
    HURDA
    HURDA --- ---
    THE_SECOND_GUY,LONESTAR: nejo jako v Mariovi - proto je tento komiks odkazem.

    RAINBOF: tak to média to přkomolili...

    BTW mě to taky přijde jako demence, jen pomáhám vysvětlit vtip.
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    HURDA: naučit se zabíjet v Call of Duty je jako naučit se řídit v Need for Speed...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    HURDA: on tvrdil že v nich trénoval strategii a postřech.
    HURDA
    HURDA --- ---
    THE_SECOND_GUY: Breivik snad i dokonce sám o sobě tvrdil, že se naučil zabíjet v PC hrácg jmenovitě snad World of Warcraft a Call of Duty
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    THE_SECOND_GUY: za to mohou media. ktera to posala tak že se vše naučil v PC hrách.
    např:http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/172932/bojoval-jsem-po-boku-breivika-byl-nejlepsi-rika-fanda-world-of-warcraft.html
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    RAINBOF: jo to jsem pochopil....
    ale proč to někdo pokládá za odkaz na breivika?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    THE_SECOND_GUY: no to je tak ze ve videohrách v arkádách (např mario či gianna sisters) zabíjí tím že jim hopneš na hlavu.
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    já bych chtěl poprosit o vysvětlení tohodle:


    Já bych to jako chápal, ale bylo mi řečeno, že prej to je narážka na Breivika, což v tom teda vůbec nevidim....
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    VEENA: myslim že nepleteš.
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    ALCATOR: dík no. ale pochybuju že s formulkou to byl záměr, narozdíl od rossiho
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ADMIX: tomu nerozumím. Žádám vysvětlení.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    PRAASHEK: Kdybys radsi drzel hubu!
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Ne ne, autor vtipu velmi rafinovaně se smyslem pro jemnou psychologickou drobnokresbu odhaluje jinak skrytá zákoutí lidské mysli poukázáním na projevy mentality tvůrců plakátů, reklam, firem, log a determinuje je v jejich designu.
    VEENA
    VEENA --- ---
    DA_NIELA: Ten první obrázek je oficiální logo 47. filmového festivalu v KV. Pod tím jsou nová loga ČT. Nové logo připomíná řitní otvor (což symbolizuje, že ČT jde do prdele) a předpokládám, že je to narážka na poněkud primitivní plakát festivalu, u kterého doufali, že si toho nikdo nevšimne. Stejně jako doufali, že nikdo v novém logu neuvidí prdel.

    Ale možná se pletu.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    GARBAGE:
    Na prvním dělá ten poslední chlápek frajeřinku na motorce.
    Na druhém obrázku je pilot F1, který "Challenge accepted", takže
    Na třetím obrázku tento pilot zvedne formuli na zadní kola (což je teda k***a náročnější)
    Na čtvrtém je původní jezdec z motorky s výrazem "Tak jo, seš dobrej."
    HERAK
    HERAK --- ---
    PATISLAV: zoufalej výraz knihaře?odevzdaná pozice?na tohle nemám?i když knihy sou taky kurva dost drahý
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam