• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    HOLAKAC: HOLAKAC: já ten film i tu hlášku znám já nechápu ten obrázek. Nevím zda jsem to nepochopil nebo je autor toho příspspěvku pod vlivem... no řekněme falešných dojmů.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    [ CHALINKA @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    jak souvisí vtip s tím obrázkem ?
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    ha, tak na to bych nepřišel ani za sto let.... ale ti francouzi se mi teda začínaj líbit...
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Meli by za svyho prezidenta zvolit Rimmera :)
    ZCR
    ZCR --- ---
    HARALD: a vymoct reparace
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    THE_SECOND_GUY: Francouzi jsou známí svou náchylností ke kapitulaci. Kapitulují prý rychle a rádi.
    HARALD
    HARALD --- ---
    THE_SECOND_GUY: opět vtip na stokrát obehrané (a přitom pořád aktuální) téma, že osvědčenou vojenskou taktikou Francie je vzdát se, kolaborovat a následně všechny ukecat, že ve skutečnosti vyhráli.
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---


    ??? Něco politickýho?
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    VEENA: Děkuji.
    VEENA
    VEENA --- ---
    CHEVALIER: No třídní kniha, peníze od žáků a "Tak prej dneska nepíšem" ... úplatek?
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    Plusek to má hodně, ale já to nechápu...
    [ SHOTGUNMAN @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ADZI: Send me a pic(ture) of you - "you" i "u" se vyslovují stejně. Takže pošli mi obrázek sebe / poslal obrázek písmenka u.
    ADZI
    ADZI --- ---
    Nechápu... Asi to chc umět anglicky ale i tak....

    O_HM
    O_HM --- ---
    THE_SECOND_GUY: nabozenstvi nebo neco jako religious education je jako predmet i na statnich skolach
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    THE_SECOND_GUY: Etika. Náboženství. Filosofie.
    USA brainwashing (když musej děti každé ráno nastoupit před vlajku a odzpívat si hymnu ze školního rozhlasu, tak tohle už mě taky moc nepřekvapí)

    Nicméně se mi nezdá že by to bylo na státní škole (momentálně sílící atheistické hnutí by to asi nacupovalo na kousíčky), takže nejspíš nějaká křesťanská soukromka. Ostatně na křesťanský soukromce bys tohle moh už potkat i ve Velký Británii.
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    THE_SECOND_GUY: nepodceňuj demenci amerického školství, imho je to dost běžné, mám s tím osobní zkušenost....
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    samotnej vtip chápu, ale vypadá to jako nějaká písemka ze školy, tak by mě hrozně zajímalo co je to za předmě.... nebo v jakym oboru může učitel pokládat takový trapný otázky?
    VEENA
    VEENA --- ---
    HURDA: S UDP packetama se třeba vtipy neříkaj, nemusely by totiž lidem dojít.
    HURDA
    HURDA --- ---
    HARALD, PISKVOR: Já vím jak to funguje. Ale přišlo by mi vtipnější, kdyby v tom bylo potřesení rukou, spíš než pivo. A hlavně tam musí bejt ten druhej paket.

    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    HURDA: jj - navázání TCP spojení: paket od klienta k serveru má nastavený flag SYN; server odpoví paketem s flagy SYN+ACK; klient potvrdí navázání spojení paketem s ACK, pak už probíhá normální komunikace (až do uzavření spojení etc).

    Podle mě je to zvojtěný, a mělo by to být takhle: A TCP packet walks into a bar and says "Hello." The barman says "Hello, you want a beer?" Another packet walks in and says "Yes, a beer."
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam