• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    UNDERWORLD
    UNDERWORLD --- ---
    Nechapu kdyz ja vlozim neco super vtipnyho a dostanu za to minus, a nekdo vlozi nejakej trapnej vtip z doby kamenny ktery uz beztak na nyxu byl a ma +100.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NELLAS: Ještě bych se doplnila http://www.urbandictionary.com/define.php?term=yeah%20right ... kde je to vysvětleno hned v prvním výkladu.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    UNDERWORLD: Yeah, right je sarkastická forma souhlasu, která vlastně znamená velmi ironicky vyslovený pohrdavý nesouhlas. Tedy mluvčí dokázal, že v angličtině lze použitím dvou pozitivních forem vyjádřit negativ.
    HABEAL
    HABEAL --- ---
    RAGNAROK: proste si stezuje ze jim nekdo ukrad dítě, mezi tim si ho pečou... co je na tom k nechápání? :D
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    mně toho cibulkův seznam našel taky hodně a senátor, kterého jsem volil, se do senátu nedostal
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    prejdi na alternativni prohlizec typu opera ;))
    ADZI
    ADZI --- ---
    SALVATOR: Seznam mně najde všechno, kdežto google toho najde tisíce ale pak se v tom vyznej :(
    ADZI
    ADZI --- ---
    HREBICK: Jakto ? Synátor používá Chrome, manželka Chrome a FF, já IE a FF občas Chrome, ale chrome mně k telu nepřirostl prostě. IE je tahač virů, ale ještě se to dá, IE 7 je ok 8 to už je krám a9 je ok ale na Windows 98 ani na XP mi nefaká.
    MAGE
    MAGE --- ---
    FATBOZZ: To je to same co jsem posilal ja ne?
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    ADZI: Ty seš fakt divnej kámo :D
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    V první řadě bych se vykašlal na IE a na Seznam/Atlas.
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    a nebo taky na to muze pouzit Tineye
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    ADZI
    ADZI --- ---
    FATBOZZ: Já používám většinou IE 7
    Ale FF jsem také měl...
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    MAGE: A modri uz vedi ze do FF existuje plugin !
    ADZI
    ADZI --- ---
    MAGE: ha... to je mazané... já moc google nepoužívám, resp. vůbec, spíše seznam nebo atlas
    MAGE
    MAGE --- ---
    ADZI: musis pouzit tu kamerku tam a vlozit odkaz na ten obrazek
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam