• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    DARKANATOLE
    DARKANATOLE --- ---
    OLTSKUL: Zrazi lide ve spolecnosti obecne nebyvaji prilis oblibeni. Nejvice pochopi asi prave zrzci. Jenze tem to neprijde moc vtipny.
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    tak ja nevim... sorry:

    "Co chybí zrzkovi na párty? - Pozvánka."
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    Navrhuju zde miliardty dovetek: „Stále mi to ale nepřijde vtipný.“ nahradit zkratkou SNF – Still Not Funny.
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    SKYRAY: Vpodstatě ano. Je to montáž, v předchozí verzi žádná Mona Lisa nebyla, šlo o klasický babysitting fail. Někdo to tou montáží posunul do kontrastu, nejde o zlobivé dítě, ale zneuznaného génia. Ono už klasické dílo kreslené exkrementem je docela kontrapunkt.

    Mám poslední dobou pocit, že než vysvětlení tu lidi hledají možnost někde dát najevo, že jim něco nepřijde vtipný a nechápou proč ostatním ano:-/
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SKYRAY: Dítě rozmazalo své výkaly po pokoji, zároveň ale vytvořilo umělecké dílo.
    Z pohledu rodiče nastává dilema, zda ho potrestat či pochválit.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    nenapadlo by mě, že by tohle mohlo někoho nasrat :)
    VEENA
    VEENA --- ---
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    REFALLENONE:
    Ja jsem v klidu se vubec nerozciluju. To byl jen takovej malej trollbait.
    Nerpijde mi jako velky problem letak vyndat a bud ho do krabicky vubec zpatky nedavat nebo ho dat ke strane. Problem solved. Takze bych musel zrat denne nejmin 5 krabicek aby mi to vadilo.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    RAGNAROK: "Nezeres drogy, nepoznas vtip"?
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    RAGNAROK: No, asi jsi nepochopil ani ten vtip s drogama. To byla nadsázka. Léky a drogy jsou mnohdy to samé. Bylo tím myšleno, že asi málo přicházíš do styku s léky, tudiž tuhle situaci neznáš. Žádná invektiva v tom nebyla.
    Možná kdybys žral víc drog, tak by ses tak nerozčiloval;)
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    RAGNAROK: Je mnohem tezsi vyndat platicko s lekama, kdyz je pres ne ten letak. Je 50% pravdepodobnost, ze otevres stranu, kde je letak. Ve skutecnosti se vsak pokazde na letak trefis.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    Prej zeru malo drog, kdyz tomu nerozumim.
    Takze vzkaz pro fetaky: Vyserte si voko!

    Lidi bych se rad zeptal co tem fetakum vadi.
    Computer Hope
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    OLIII: Schwarzenegger hral Terminatora, jehoz nejznamejsi hlaska je "I'll be back". Jeho hlava je napasovana do portretu Bacha. Slovni hricka, kdy v anglictine "back" se vyslovuje podobne, jako "Bach".
    OLIII
    OLIII --- ---
    Eh? Ani název epic-fail-photos-music-fails-im-chopin-for-a-turbo-man-action-figure-to-buy-my-son-for-christmas.jpg mi to moc neosvětlil.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    UNDERWORLD: a tohle je jenom dementní, nikoli vtipné
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    no tohle všechno vím, ale co je na tom vtipného a kde je trolling?
    _K5_
    _K5_ --- ---
    reference:
    Oi! (album) - Wikipedie
    http://cs.wikipedia.org/wiki/Oi!_(album)
    _K5_
    _K5_ --- ---
    PRAASHEK: "bílá liga" neboli "agil alib" je píseň skupiny Orlík a protože "bílá liga" byla moc rasistická, tak na CD vyšla pod názvem "agil alib" (číst pozpátku). Proto ty narážky na nazi
    DARKREIDER
    DARKREIDER --- ---
    UNDERWORLD: bez znalosti serialu Big Bang Theory ti to vtipne nepride, a ani so znalostou to nie je ziadne velke terno.

    ale pre uplnost:
    Sheldon Cooper - Wikipedie
    http://cs.wikipedia.org/wiki/Sheldon_Cooper
    Amy Farrah Fowler - Wikipedie
    http://cs.wikipedia.org/wiki/Amy_Farrah_Fowler
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam