• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    NELLAS: Tyjo, díky za rychlou odpověď. Zase jsem o něco chytřejší. Ale stejně jsem se nezasmála.. :-)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TAMARIX: Nápis "tits or GTFO"... tahle hláška se používá v netových diskusích, když jedna strana nemá čím argumentovat (obvykle proti ženě)... ukaž kozy nebo vypadni... s tím, že takový nápis na prsou může vyvolat u některých alespoň mírné pobavení.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    SKYRAY: ale ne tak dobrý :)
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    DA_NIELA: po prohnání googlem: http://www.protivna-blondyna.cz/2011/11/obyvakovy-nevkus.html

    Obrazy, tedy skutečné obrazy, nahraďte kusy překližky polepenými "uměleckým" motivem z hobbymarketu. Tři kusy za 299 korun.

    tak nejspíš nějaká reakce na to
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    já bych taky řekl, že to je prostě jenom narážka na to, jak se daj kýčovitý generický obrazy koupit prostě v jakymkoliv supermarketu.... něco ve smyslu: "mam béžovej koberec a oranžový sedačky, tak hledam něco k tomu na zeď..."
    ARCAK
    ARCAK --- ---
    DA_NIELA: Ten vtip jsem poprvé viděl v jiné podobě, něco jako:

    Jaké obrazy se ti nejvíc líbí?
    Z Hornbachu.

    Pointa pro mě byla, že čekám odpověď žánrem nebo jménem malíře a místo toho přijde název obchodního řetězce.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    DA_NIELA: Zrcadla?
    ALARIK
    ALARIK --- ---
    DA_NIELA: řekl bych, že to bude suchej kamenák.... jakože "ptá se běloch černocha, co je dnes za den? a on odpoví je čtvrt na pět..." nebo něco takovýho..
    DAVIDO
    DAVIDO --- ---
    DA_NIELA: Že blondýny mluví?
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Dve blondyny v Ikea se bavi.
    Kde maji nejhezci obrazy?
    V Hornbachu.

    ?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    MYSHAAK: "...ne ze je blbej, aby se identifikoval." Viz tez historka "Hovorova nekazen" tuto: http://www.metroweb.cz/metro/historky/historky1.htm
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    Asi jsem hloupý já:

    Nervózní kandidát na námořního pilota zapne místo vnitřního interkomu radio a mluví do světa: "Pane, všechno se mi to posralo!"
    Věž ve Whiting: "Pilot, mluvící sprostě, okamžitě nahlaste své jméno!"
    Instruktor (po malé přestávce):
    "Můj žák říkal, že se mu to posralo a ne že je hloupý!"
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    UNDERWORLD: jakoze pro belochy-americany jsou vsichni cinani stejny....

    a vice versa
    DO_IT
    DO_IT --- ---
    VEENA: no myslim ze by to bear grylls ocenil
    VEENA
    VEENA --- ---
    A čim si tu vodní pistolku v Africe naplní?
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    Nejvíc vtipný na tom je, že jsou to legračně vypadající černoši. To jsme celí my bílí, že máme cirkus z jakkoliv absurdních negrů.
    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    BURKHAR: Hoši dobře dojeďte :) .
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MUI: Mně to taky vtipný nepřišlo. Pojď, ukápneme spolu slzu a odjedeme na jednorožci.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MUI: Ten Santa se stříkací pistolkou ti tam dokonale sedí a zapadá?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam