• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    ALARIK
    ALARIK --- ---
    BLOODRAT: Na druhém obrázku "What you see" neni žádnej puk, ani prostor k souložení, ale jenom zvýrazněnej ten boban, kam si každej chlap touží jenom sednout při nakupování s holkou. Tzn. ona vidí obchod s hadrama, ty jenom místo, kde si odpočineš a čekáš než si to ona vyřídí...
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Mám za tímhle "What you see" hledat víc než hokejový puk/prostor k souležení/kulatý stůl Artušův?

    LIUK
    LIUK --- ---
    Díky. Záměnu jsem pochopil, ale nepřišlo mi to nějak vtipné. Ta tvá
    CEAR: už trochu naznačuje, kde ten vtip je :)) Díky
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    CEAR: Mně je známa verze s nějakou zasloužilou umělkyní/modelkou/zpěvačkou a rozhovorem v rádiu. Tvá verze se zdá být původnější. :)
    CEAR
    CEAR --- ---
    LIUK: Je to trošku zkažená verze starýho vtipu (mě to říkala babička :o), který si už přesně nepamatuju, ale jde o to, že nějaká soudružka funkcionářka vysvětluje, že se vypracovala od píky, na což její protějšek odpovídá souhlasným "urkitě, urkitě" kde úmyslná záměna "urkitě" za "učitě" naznačuje, že soudružka nezačal od píky, ale od píčy. Sry, ten vtip si přesně nepamatuju, tak ho radši nebudu mršit.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    k/č
    LIUK
    LIUK --- ---
    [ Textove ftipy - taky ste na modemu a vecne se opakujici obrazky vam kazi pozitek? /pouze cj, pripadne slovencina/ ]
    LORD_WANG --- --- 14:50:02 24.9.2012 (+1)
    A: "My jsme tady všichni začínali od píky!"
    B: "Opravdu? Bájekně. Pokrakujte!"
    ---------
    Nějak nechápu, v čem je to vtipné?
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    FANFAN: je to parodie na tohle
    PSY - GANGNAM STYLE (강남스타일) M/V - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=9bZkp7q19f0
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    [ VIXLE @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ] "zpívající hitler" Jde jen o zvukomalbu, nebo i něco říká? Má ten text smysl?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    UNDERWORLD: ehm, jsi kripl, nebo nevidíš o sedm příspěvků zpět? sorry za ofenzívu, ale tohle je fakt demence :)
    SOLNAKAR
    SOLNAKAR --- ---
    TAMARIX: "First World Problems" meme je "humorné" zobrazení malicherného stěžování si problémy prvního světa, tj. úplné kraviny v porování s existenčními problémy "zaostalých" zemí. (viz příklady na uvedených odkazech).
    V tomto případě to redaktor internetového deníku Aktuálně použil obrázek požívaný pro toto meme k článku "Léky na migrénu jí zhoršují. Uleví prý měsíc bez nich", což je také zjevný problém, který jinde než v "prvním světě" nikdo nemá čas ani potřebu řešit.
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    TAMARIX: Tak už jsem se tím nějak prokousala.. Je to holt "vtípek" pro pár vyvolených. :-)
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    JOSE_MAT:
    SOLNAKAR: Kucí díky, ale já vůbec nevím o čem mluvíte.. :-(
    SOLNAKAR
    SOLNAKAR --- ---
    TAMARIX: obrázek který Aktuálně.cz použilo se obvykle využívá pro meme "First world problems":
    http://knowyourmeme.com/memes/first-world-problems
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    TAMARIX: použil obrázek, kterej se používá u meme first world problems ... dal tam obrázek, kterej k tomu nadpisu sedí, ale zároveň udělal vtip
    více k first world problems:
    http://knowyourmeme.com/memes/first-world-problems
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    PRAASHEK, NELLAS: Jasne: http://www.ctrlservers.com/templates/WHMCS/images/datacenter.gif - akorat netusim, kde se tam vzala ta blondyna a vubec :D
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    omg, e-mailové centrum - už jste někdy nějaké viděli? prostě typický konstrukt aby mohl proběhnout vtip, který ho ale naprosto degraduje a celkově to nedává smysl :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    PISKVOR: Tak jako mně to připomnělo ještě vtip se stopařkou a známým moderátorem v rádiu... kdy ona ho pozná a poprosí, zda by nemohla prostřednictvím toho rádia popřát mamince a tatínkovi k výročí svatby.. to mi přijde jako přijatelná aktuální verze :)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    VOJCANKROCAN: Tenhle vtip koloval v tej Emerice uz nekdy v sedmdesatych letech, ale bylo to "copy center," cili neco a la Copy General - kopirovani, faxovani, a v te dobe i mezinarodni telefonovani (ne kazda linka mela aktivni odchozi mezinarodni hovory). Zrejme dnesni frikulini uz netusi, co je to kopirka nebo mezinarodni hovor, tak to nekdo v dobre vire aktualizoval :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam