• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    UNDERWORLD
    UNDERWORLD --- ---
    KONOPASLIK: REFALLENONE: CEAR:
    Mám občas pocit že někdo vloží obrázek, který ani není moc vtipný a pak se baví tím a jak to tu lidi analyzují a rozebírají a lámou si hlavu v čem že by mohl být ten vtip.
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    Nemůže tam být nějaká souvislost mezi tou homolí z písku a vyjádřením "naskočit si"?
    JAROUSH
    JAROUSH --- ---
    REFALLENONE:
    CEAR: Aha díky. Já jsem tam hlavně nepoznal ani toho Klause. Viděl jsem jen nějakýho zády otočenýho chlápka.
    CEAR
    CEAR --- ---
    JAROUSH: Já to chápu tak, že Klaus komentuje každou věc s blazeovaným nadhledem a v tomhle případě dojde tak daleko, že obviňuje hrající si děti z dětinskosti - prostě že už jako ani neví, kde by ještě machroval. Jestli tam má být nějaká paralela se stavěním hradů z písku, tak mi to taky uniká :o)
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    V textu je nedávný Klausův komentář k nařčení, že bojuje proti vládě. Možná mají být děti na pláži alegorie k poslancům, ale jinak mi to taky nedochází.
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    UNDERWORLD: Scam 419... bylo i o tom nekolik dokumentu v televizi...
    JAROUSH
    JAROUSH --- ---
    UNDERWORLD: Tzv. nigerijeské dopisy. Přijde ti mail (dříve dopis) kde tě informují, že jsi zdědil spoustu peněz, nebo chce někdo převést peníze do EU a aby ušetřil, tak ti za pomoc dá nějaký peníze apod. a potřebuje pár drobných (vzhledem k uváděné částce) na převod peněz/vyřízení závěti apod. Jsou lidi co se na to chytnou a jsou schopný takhle přijít i o pár mega.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    FATBOZZ: ach tak.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    ZUZKAOU: presto ze pan macka takticky cudliky podle situace na xbox ovladaci, zatimco slecna macka jen A a stejne vyhraje.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    UNDERWORLD: pán je nigerijský princ, co zdědil ty miliony a posílá ti emaily, které ti filtruje spamfiltr ;-)



    Znamená to, že on dostal nějakou špatnou výchozí situaci a ona jednoduchou?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    REFALLENONE: to je nějaký interní okouní humor, měla by to být nějaká tamní uživatelka, co neprozřetelně zveřejnila svou fotku.

    Pro registrované viz tohle vlákno
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    CARB6N: no mandlový mléko má tendenci oddělovat mandle a vodu, takže se musí před použitím protřepat. Na ovocnej koktejl potřebuješ mixér - ne to protřepat v krabici ;-)
    VEENA
    VEENA --- ---
    _THE_WOLF_: Aaaahhh now i get it!
    CARB6N
    CARB6N --- ---
    ZUZKAOU: IMHO si nakrajela banán, avokado a chystá si udělat mlecnej Shake. Jen místo toho aby to vzala a rozmixovala všechno dohromady, tak shakuje jen mliko.
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    PRAASHEK: na vyvraceni nebo potvrzeni obrazu potrebujes overeni od uradu, na vyvraceni chemtrails staci fyzikalni zakony a zakladni logika, tedy nebyt uplne blbej
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    JVCNC: no tohle se dá celkem jednoduše zjistit. chemtrails se vyvrací hůř
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    PRAASHEK: jsou lidi kteri veri i v chemtrails tak proc by nemohli verit v tenhle hoax? :D
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    VEENA: dokonce se tradovalo, že ten obraz koupil knížák do národní galerie (což není pravda, ale pořád tomu spousta lidí věří ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam