• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    LABORANTKA: děkuji mnohokrát
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    v ustavu to má 75palců, takže to asi bude v něčem zajímavý, ale já to tam fakt nevidim :D mohl by to někdo prosím osvětlit, dík
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    rádo se stalo :)
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    PRAASHEK: Aha.. Děkuju. :-)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    TAMARIX: je tam hovno. hahaha
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    SKYRAY: aha díky..
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    Jedna podnikavá dívka z New Yorku si vzala za muže mladého a hezkého Itala, který se jmenoval Stefano. Protože však byla nespokojena s jeho vystupováním ve společnosti, začala ho ihned vychovávat. Už během svatební hostiny ho neustále opravovala, nakazovala mu co má říkat, jaký má používat příbor a jak má podávat máslo. Konečně bylo po oslavě a dostali se do postele.
    Stefano se vrtěl pod přikrývkou, nejistý sám sebou, ale nakonec se otočil ke své nové ženě a zamumlal:
    "Byla bys tak laskava a podala mi kundu, prosím tě?"
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    FATBOZZ: ja myslel, ze jde o nazev soboru : Rezivo, Prkna, Late

    http://www.vodnansky-forest.cz/foto/stranky/rezivo-prkna-late_2_L.jpg
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    SKYRAY: dyt na nyxu jsou děti od 6 do 99
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SKYRAY: jen kdyz ty slibis svoji fotku na kterych jsi prosla kosmetickymu upravami a finalni retusi... a vubec!! :)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    SKYRAY: Sice vypadá příšerně, ale ne vždycky byla takhle ošklivá
    (oni lidi typu Kokta nebo Okamura moc ošklivé holky vyhledávat nebudou...)

    Ornella a její nahé fotky - Ornella Štiková - Oficiální stránky
    http://www.ornellastikova.com/ornellina-galerie-modelky/
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    [ VON_GILOTINE @ Nové Internetové Humory (╮°-°)╮┳━┳... (╯°□°)╯ ┻━┻ delani srandy ] no, originál mi příjde propracovanější. Ale půl bod za osvěžení paměti, že Pojar zvlád "dolana" už hodě dáááávno.
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    SUBTITLES017: to by clovek musel najit ve schrance nekde podepsane, aby mu to doslo .. nejlepe nekdy ve veku vyssi materske
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    SKYRAY: strasidla v nocnich murach jsou nahovno.. ale porad jsou lepsi, nez (nejaky) kamarad..

    kazdopadne mi to taky vtipny neprijde.. no nic..
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    SKYRAY: no že seš nahovno kámoš :D
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    MYSHAAK: Neni, no. Teď z toho akorát cejtim rybinu.
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    SALVATOR: Ono jde spíš o to, že pošahaný vědci spojili gen ryby s jahodou a vznikla jim tahle modrá hrůza. Ale vtipný to moc není. http://www.omg-facts.com/Facts/Scientists-have-come-up-with-a-blue-stra/50372?id=50372&c_val=1
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SKYRAY: Ani já ne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam