• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    THE_BALROG: BESH: VEENA: GARBAGE:
    Dík za rady. Kombinaci kemixu a Palacha považuju za přesah, ale fakt asi jenom já. Smířím se stím .)
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    a)
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Půjčila jsem si z okouna vtip ([ DA_NIELA @ Nové Internetové Humory ( ͡° ͜ʖ ͡°) isreal pls ]) a považuju ho za moc dobrej vtip, nicméně úspěch neměl. Je to proto, že to a) není až tak dobrej vtip, b) nikdo ho nechápe (nepředpokládám) nebo c) jsem porušila nějaké nepsané pravidlo NIH?
    Věřím, že v tomto klubu pro odblokaci pomalého vedení mi dobře poradíte :)
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    HARALD: Mě by spíš zajímalo, kolik těch plusů je tam jen kvůli averzi k Apple
    HARALD
    HARALD --- ---
    REFALLENONE: Zamazal si klávesnici nutelou. Ha ha ha.
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    [ DRAVON @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    fór je v tom, že něco levného spadlo na něco drahého?
    VEENA
    VEENA --- ---
    Asi je ta kytka fakt zajímavá :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    GARBAGE: to je opravdu vtipné? čím, gambridž simtě?
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    jakoby vtipný to je, ale stejně nějak nechápu, o co tam vlastně jde :)))
    [ DO_IT @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    FATBOZZ: v USA úplně klidně. Řídit tam v mnoha státech smí i teenageři (mají nějaké speciální driving license s omezenou rychlostí a nesmí na některé druhy silnic pokud vim - ale úplně jistej si tim fungovánim nejsem) a je naprosto normální jezdit do školy autem. Jeden kamarád co v USA teď studuje kdysi jízlivě poznamenal: "některým z těch holek pořád nedošlo, že na vejšce se už dobrej kluk nepozná podle toho, že má atuo"
    10 Things I Hate About You (Full Movie) - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=h6TqARcpt-Y&t=10m47s
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    FATBOZZ: To prave v USA jasny vubec neni: vetsi plosna rozplizlost osidleni + rizeni od 16 + minimalni pozadavky na RP + laxnejsi obdoba STK = parkoviste na skolu velky tak akorat, pac ridi *kazdej*, krome opravdovych socialnich pripadu - tady se sice MHD rika "socka," ale ve skutecnosti ji pouziva vetsina prumerne populace; tam jen opravdu ti nejchudsi.
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    FATBOZZ: ve statech klidne, pokud je to velka skola tak tam s klidem muze bejt parking jak v nakupnim centru...navic u skoly bude mozna i stadion a parking s tim muze pocitat...
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    TAUMATAWAKA: Taky me to napadlo, ale preci jen je jasny ze stredoskolaci asi nebudou mit toliko aut. Spokojim se ale s falconem a touhle domnenkou. Dik
    TAUMATAWAKA
    TAUMATAWAKA --- ---
    FATBOZZ: Nemůže to být třeba i množstvím parkovacích míst u parkland schoolu?
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    FATBOZZ: To je pro Star Wars geeky. Vypadá to toiž jako legendarní loď Hana Sola, Millenium falcon:

    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    ...což je tak matoucí, že to z "the" dokáže udělat "eth", btw.
    VEENA
    VEENA --- ---
    DURDIN: U+202e je v unicode otočení písmen zprava doleva :)
    FALCO
    FALCO --- ---
    UNDERWORLD:
    nevim jak ty ale ja toho cernocha nevidel
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam