• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    CEAR
    CEAR --- ---
    GAF: Aha, na pravém adventním věnci se zapaluje jedna svíčka na 1. svátek adventní, dvě svíčky na 2.svátek advendtní atd... (je to takový předchůdce čokoládového adventního kalendáře). Adekvátní zapálení ploten místo svíček má být vtipnou náhražkou za adventní věnec. Míra vtipnosti je relativní, šlo by spekulovat o tom, jestli to nemá být narážka na "woman, stay in the kitchen" humor.... Víc mě k tomu nenapadá....
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    GAF: Ono teda svíčku na pravém adventním věnci se taky zrovna nedoporučuje nechávat hořet celé ty týdny. Hasiči to nemaj rádi :o)
    GAF
    GAF --- ---
    JOSE_MAT: aha, tak dík. Ale pořád to asi nějak nechápu. Zkusim teda postupně nechávat plyn takhle ty čtyři týdny. Třeba mi nějak začne zapalovat potom.
    CEAR
    CEAR --- ---
    GAF: Namísto zapalování svíčky na adventním věnci se zapálí jedna plotna na sporáku.... Další týden dvě atd...
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    GAF: na adventnim věnci bejvaj 4 svíčky a každá se zapálí v jednu adventní neděli
    GAF
    GAF --- ---
    ALARIK
    ALARIK --- ---
    HABEAL: A neni to spíš o tom, že je tak hezkej (typické reakce náctiletých dívek "Awwwwww!")..až z toho jeho fanynka umřela?
    HABEAL
    HABEAL --- ---

    Chápu jako dost vtipům, ale tohle mi jako nejde do hlavy, asi je to tím že ani nevím o co de...
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    HERR_FLICK: Tohle jsou totiž vtipy určené k vyprávění, ne k psaní na netu. Nejvtipnější je na tom ta reakce všech, kterým to vyprávíš. Chce to ale cvik a dát tam na vhodné místo slavnou "dramatickou" pauzu: "No, citron nejdřív přefikneš a pak olízneš (*pauza*), zatímco sekretářka píše na stroji a vaří kafe."

    Fakt to někdy vyzkoušej, docela to funguje.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HERR_FLICK: Ano, to je přesně to, co na tom kdy bylo vtipné.
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    vubec nechapu tenhle vtip
    Jaký je rozdíl mezi sekretářkou a citrónem?
    Citrón se nejdřív přeřízne a až pak líže, kdežto sekretářka píše na stroji.

    pochopil sem to tak, ze po vzoru u citronu clovek ceka, ze se rekne jako neco ve stylu "kdezto sekretarka se nejdriv lize a pak prefikne" a vtip ma bejt v tom, ze se necekane rekne jeji obvykla cinnost, ale nak mi to koutkem necuka
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    DA_NIELA: Díky moc! Já si pak dohledala, co je to ten Saýc, ale souvislost se Zajícem mi fakt nedošla.. Snažím se pořád sledovat internety, kde co zase novýho, ale pokaždý se vynořují nové a nové bizarnosti..
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    TAMARIX: Byli dva kluci, Jan Palach a Jan Zajíc. Když v roce 1968 přijely tanky varšavské smlouvy okupovat Československo, Jan Palach to nevydržel a po půl roce se upálil. Když ho viděl Zajíc, chtěl se na protest upálit taky, ale protože to nebyl Zajíc ale actually Saýc, poradil si se situací po Saýcovsku a místo sebeupalování ty tanky raději rozsápal.
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    DA_NIELA: Já to třeba nechápu. Prosím vysvětlit. .-)
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    SIRIEN: No neva, já u toho vařila :)
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    SIRIEN: (koukám že Nyx neumí načíst video na daný čas... samozřejmě sem chtěl postnout tu scénu ze školního parkoviště a ne celej film)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    DA_NIELA: priste prihod kozy a plusiky se jen pohrnou
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    glkotkta simtě, se s tim smiř
    NAMATHUR
    NAMATHUR --- ---
    klokta symtě
    GLOKTA
    GLOKTA --- ---
    PRAASHEK: jedinej určitě ne... předpokládam, že tohle už ti řeklo víc lidí....
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    GLOKTA: a ty nebudeš jedinej přechytralej na nyxu, kdo ví všechno nejlíp
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam